Шановні депутати, 22 січня 2021 року відбудеться четверта сесія Матеївецької сільської ради.

Дата: 19.01.2021 10:35

Сесія буде закритою, відповідно до пп.6 п.2  постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 р. № 1236 "Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" забороняється проведення масових заходів, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування за умови дотримання учасниками таких заходів відповідних санітарних і протиепідемічних заходів та здійснення обов’язкового щоденного контролю за станом здоров’я учасників.