НА ВОДОХРЕЩА – ДО «ДЖУРКУТА»

Дата: 19.01.2021 19:44

Щороку освячення води на Йордан у Кропивищі відбувається з особливим колоритом. Після церковного богослужіння всі дружно попрямували в урочище «Джуркут». Про цілющі властивості джуркутського джерела відомо далеко за межами громади. Тут вода особлива, кажуть місцеві, має багатий мінеральний склад. В урочистій обстановці о. Олексій провів чин освячення води, щедро окропивши нею всіх присутніх. Варто зазначити, що минулого року Матеївецька громада перемогла в конкурсі ініціатив місцевих карпатських громад у рамках проєкту «Карпатська мережа регіонального розвитку».

Цільову субвенцію з області спрямовано місцевому бюджету для облаштування відпочинкової зони біля джерела «Джуркут» в Кропивищі. Співфінансував лікувально-оздоровчий проєкт депутат обласної ради Богдан Книшук. Тепер ця мальовнича місцина стала ще більш привабливою для туристів. На Водохреща сільські майстри-умільці урочище «Джуркут» перетворюють на Різдвяне льодове містечко, яке приваблює і дітвору, і дорослих. Завдяки ініціативності сільського старости Петра Дригаловського, діловода Василя Козюка місцеві активісти з льоду та супутніх матеріалів цікаво та оригінально облаштували все довкола. Після освячення води громаду привітав з Водохрещем заступник сільського голови Матеївецької територіальної громади Володимир Багайлюк, подякував усім причетним до облаштування джерела «Джуркут», побажав у добрім здоров`ї прожити весь рік.