ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту регуляторного акта – до проекту рішення Матеївецької сільської ради «Про затвердження Положення про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності на території Матеївецької територіальної громади»

Дата: 16.03.2021 15:59

про оприлюднення проєкту регуляторного акта –

до проекту рішення Матеївецької сільської ради

«Про затвердження Положення про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності на території  Матеївецької територіальної громади»

Розробник – Матеївецька сільська рада.

Проєкт акта розроблений з метою дотримання вимог Податкового кодексу України, встановлення на території Матеївецької сільської ради територіальної громади єдиного податку на 2022 рік, що дасть змогу наповнити місцевий бюджет, а також спрямувати отримані кошти від сплати податку на вирішення соціальних проблем територіальної громади та покращення інфраструктури громади.

Даним проєктом передбачається затвердження:

Положення про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності на 2022 рік, в тому числі ставки податку, що будуть діяти на території Матеївецької громади.

Найменування установи, що розробляла регуляторний акт, адреса, телефон:
Матеївецька сільська рада (виконавчий комітет Матеївецької сільської ради):

78267, с. Матеївці, вул. Відродження, 10,

тел./факс 92-1-97 е-mail: mateivoth@ukr.net

Строк приймання пропозицій та зауважень до проєкту акта становить 1 місяць з дня оприлюднення проєкту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу – до 22 квітня 2021 року.

Пропозиції та зауваження до проєкту акта та аналізу його регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі – поштою за адресою: 78267, с. Матеївці, вул. Відродження, 10, тел./факс 92-1-97 е-mail: mateivoth@ukr.net

Державна регуляторна служба України:
01001, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11, 254-56-73, е-mail: inform@dkrp.gov.ua