Конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування: адміністратор відділу Центр надання адміністративних послуг апарату Матеївецької сільської ради та її виконавчих органів

Дата: 27.05.2021 10:34

Матеївецька сільська рада

оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування:

• адміністратор відділу Центр надання адміністративних послуг апарату Матеївецької сільської ради та її виконавчих органів;

27.05.2021 року.

Відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженого  постановою Кабінету Міністрів України від
15 лютого 2002 року № 169, з метою забезпечення конституційного  права  рівного доступу громадян до служби в органах місцевого самоврядування оголошується конкурс на заміщення вакантної посади  адміністратора
відділу Центр надання адміністративних послуг  апарату Матеївецької  сільської ради та її виконавчих органів

Умови конкурсу:

Кваліфікаційні вимоги:

• громадянство України;
  • вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;
  • стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі не менше 2-ох років.
  • знання діючого законодавства України професійного спрямування;
  • вільне володіння державною мовою;
  • упевнене користування ПК.

Особам, які претендують на зайняття вакантної посади, необхідно надати такі  документи:

• заяву про участь у конкурсі;
  • автобіографію;
  • особова картка (Форма П-2 ДС) із відповідними додатками
  • дві фотокартки розміром 4x6 см;
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, про присудження наукового ступеня або вченого звання;
  • копію документа, який посвідчує особу;
  • копію реєстраційного номера облікової картки платника податків;
  • Медична довідка про проходження обовязкових попереднього та періодичного психіатричного оглядів Форма № 122-2/о.
  • Довідка (сертифікат) про проходження профілактичного наркологічного огляду Форма № 140/о.
  • копія військового квитка за наявності;
  • на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції заповнити електронну декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру) за минулий рік за формою, відповідно до Закону України «Про запобігання  корупції»

Термін прийняття документів - протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення про проведення конкурсу. Додаткова інформація щодо пакету документів для участі в конкурсі та  основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається Матеївецькою сільською радою ОТГ  за адресою: (с. Матеївці, вул. Відродження 10 , тел. 0 (3433) 9-21-97, )

Учасники конкурсу обов’язково складають іспит на перевірку та оцінку знань Конституції України, законів України  «Про службу в органах місцевого самоврядування»,  «Про місцеве самоврядування в Україні»,  «Про запобігання корупції», а також  законодавства з урахуванням специфіки функціональних обов’язків.