Свято зрілості і свято розставання – майбутнього прекрасна світла мить

Дата: 03.06.2021 14:25

31 травня 2021 року в Матеївецькій дитячій  школі мистецтв відбувся випускний вечір. 5 учнів  отримали свідоцтва про закінчення навчального закладу. З привітаннями до випускників, викладачів та батьків звернувся  сільський голова  Любомир Веселовський, який зазначив, що Матеївецька дитяча школа мистецтв посідає гідне місце серед  шкіл естетичного виховання області. Тут працюють викладачі-професіонали. Це доводять їхні вихованці, своїми знаннями та вміннями.

З нагоди свята, за високий професіоналізм, активну участь в культурному житті громади, вагомі здобутки в навчанні кращі випускники в нагороду за наполегливу працю отримали відзнаки від дирекції школи.

Світлана Головань – начальник відділу освіти, молоді і спорту, культури побажала юні нових творчих досягнень, бути щасливими, здоровими і успішними, гідними продовжувачами справи своїх викладачів - сівачів духовних зерен, які закладають міцний фундамент для майбутнього нашої культури.

«Ми бажаємо вам здійснення усіх мрій та втілення цілей.
Все у вас вийде, бо ви — найкращі, ви — майбутнє України!» - такими словами звернувся до випускників депутат Івано-Франківської обласної ради Богдан Книшук.

Свідоцтва щасливим випускникам вручив директор школи мистецтв Федір Волошенюк

Захід був організований у вигляді концерту, де виступали як випускники, так і молодші вихованці закладу.

Ну от і настало це довгоочікуване свято! Свято, до якого ми з вами ішли не один рік. Це були роки наполегливої праці. Але це були і роки досягнень, і роки насолоди від спілкування з прекрасним мистецтвом – музикою, живописом, хореографією. Позаду екзамени і концерти, успіхи і перемоги. Від щирого серця вітаю усіх, хто витримав усе це і дійшов до фінішу!