Творча зустріч з представниками Навчально-методичного центру культури і туризму Прикарпаття

Дата: 14.06.2021 13:22

10.06.2021року працівники відділу культурно-просвітницької роботи Навчально-методичного центру культури і туризму Прикарпаття провели творчу зустріч з працівниками клубних закладів Матеївецької територіальної громади на території якої діє 15 клубних закладів. Ознайомились з роботою шести закладів – Будинків культури сіл: Матеївці, Замулинці, клубів сіл: Тростянка, Ганнів, Гуцулівка, Семаківці. Зустріч відбувалася з метою вивчення роботи клубних закладів в умовах децентралізації, надання методичної та практичної допомоги, змістовного наповнення традиційних функцій культурно-просвітницької, суспільно-громадської, організаційно-методичної, консультативно-дорадчої роботи. Сприяли проведенню творчої зустрічі та брали участь у ній – голова Матеївецької сільської ради ТГ – Веселовський Любомир Михайлович, заступник голови – Багайлюк Володимир Ярославович , начальник відділу освіти, молоді та спорту, культури – Головань Світлана Мирославівна, методист з питань культури – Тарновецька Галина Іванівна. Під час проведення професійного діалогу на тему «Місцева громада та сучасна клубна установа: шляхи і методи ефективної взаємодії» учасники зустрічі висловили побажання максимального збереження клубних і бібліотечних закладів, як культурно-просвітницьких, інформаційних та дозвіллєвих центрів кожної громади, усно домовились укласти угоду про творчу співпрацю НМЦК і ТП з МатеївецькоюТГ.