Трішечки доброти у маленькі серця

Дата: 09.08.2021 15:30

Минулої п’ятниці у Матеївецьку громаду з розважально-ігровою програмою - Дитячий активний майданчик завітав благодійний фонд «Істинне Джерело» на чолі з спонсором, головою місії Церкви «Життя перемоги» з м. Сієтл (США) Ігорем Жуковським, керівником фонду Василем Грималюком та командою «Чисте серце».

Діти весело та активно провели час, адже у програмі були різноманітні ігри та конкурси, флешмоб, форуми для дітей, анімації, спортивний майданчик. На очах маленьких відвідувачів виросло дитяче містечко з батутами та надувними гірками. У формі цікавих розповідей діточки слухали і біблійний урок. Всюди лунали християнські пісні. Учасники заходу смачно коштували солодку вату та поп-корн.

З словами вдячності до організаторів свята звернувся сільський голова Любомир Веселовський. Всі дітки аплодували, адже Любомир Михайлович, жартуючи, запропонував розпочати навчальний рік в такому ж форматі.

Свято закінчувалося, а маленькі відвідувачі ще довго оплесками не відпускали організаторів та аматорів даного дійства.

Дякуємо всім, хто був причетний до організації свята за вашу щирість, чуйність і творчий підхід до роботи. Завдяки вам свято вийшло по-справжньому яскравим та незабутнім. Хай Бог благословить всіх вас здоров'ям, щастям і достатком у ваших сім'ях.