З Україною в серці

Дата: 10.08.2021 08:53

День незалежності України – головне державне свято України, що відзначається щороку 24 серпня на честь прийняття Верховною Радою УРСР Акту проголошення незалежності України.

Цього року українці святкують 30 років незалежності своєї країни, упродовж яких вони відстоювали своє право бути вільними. І сьогодні триває боротьба за свободу, ідентичність та територіальну цілісність держави. Українські захисники відстоюють незалежність ціною власного життя.

Ця визначна дата навічно увійшла в історію молодої держави, золотою сторінкою її біографії, започаткувала нову епоху в житті українського народу, законодавчо закріпила його вікові, демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення.

8 серпня 2021 року у Народному домі с. Перерив відбулася святкова концертна програма «З Україною у серці», яку підготували аматори художньої самодіяльності Народного дому с. Перерив. З вітальним словом виступили заступник сільського голови Матеївецької ТГ Володимир Багайлюк та депутат Івано-Франківської обласної ради Орися Книшук. Юні таланти Перерова Захар Николайчук, Богдана Антонюк, Віталій Шевага та дитячий вокальний ансамбль дарували глядачам свої музичні композиції. Народний аматорський фольклорно-етнографічний колектив «Веселі молодиці» представив жартівливу інсценізацію української народної пісні «Із сиром пироги». Гарним доповненням до концертної програми був виступ народного аматорського духового оркестру «Водограй» Будинку культури с. Матеївці.