Конкурс на заміщення вакантної посади керівника закладу загальної середньої освіти, директора Трацького ліцею Матеївецької сільської ради

Дата: 15.09.2021 08:26

Матеївецька сільська рада

оголошує конкурс на заміщення вакантної посади  керівника закладу загальної середньої освіти :

• Директора Трацького ліцею Матеївецької сільської ради територіальної громади від 16.09.2021 року.

Умови конкурсу:

Кваліфікаційні вимоги:

• громадянство України;
  • вища, освітній ступінь – не нижче магістра (спеціаліста);
  • стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи – не менше трьох років;
  • вільне володіння державною мовою;
  • організаторські здібності;
  • фізичний і психічний стан, який не перешкоджає виконанню професійних обовязків.
  • володіння  ПК.

Особам, які претендують на зайняття вакантної посади, необхідно надати такі  документи:

• –  заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» (додається);
  • автобіографія та/або резюме (за вибором претендента на участь у конкурсі);
  • копія документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
  • копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);
  • документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою (копія документа державного зразка про середню/професійну/базову вищу/вищу освіту та додатку до нього, в якому зазначена інформація щодо вивчення предмету/дисципліни, що підтверджують знання української мови; посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою.
  • копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання;
  • довідка про відсутність судимості (оригінал);
  • довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду (оригінал);
  • мотиваційний лист, складений у довільній формі;
  • заява про наявність близьких родичів у складі конкурсної комісії (у разі наявності).

Особа подає документи у папці із файлами окремо на кожен заклад на посаду керівника, якого оголошений конкурс.

Особа може надати інші документи, які можуть підтверджувати її професійні та/або моральні якості.

Відповідальність за достовірність поданих документів несе заявник.

Термін прийняття документів - протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення про проведення конкурсу. Додаткова інформація щодо пакету документів для участі в конкурсі та  основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається Матеївецькою сільською радою ОТГ  за адресою: (с. Матеївці, вул. Відродження 10 , тел. 0 (3433) 9-21-97, )