Щодо програми перепідготовки офіцерів запасу учасників АТО/ООС та членів їх сімей.

Дата: 28.09.2021 12:57

Щодо програми перепідготовки офіцерів запасу

учасників АТО/ООС та членів їх сімей.

Інформуємо, що в рамках проекту «Норвегія - Україна», UKR-20/002 (NUPASS) «Норвегія - Україна. Професійна адаптація. Інтеграція в державну систему», Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу проводить перепідготовку офіцерів запасу, учасників АТО/ООС та членів їх сімей на своїй базі.

На 3-місячних курсах (500-годинна програма, режим занять - 5 днів на тиждень (3-4 години у вечірній період (в умовах карантину - дистанційна форма навчання)), буде здійснена перепідготовка за напрямком: «Підприємство та лідерство» протягом вересня-грудня 2021 року. По закінченню навчання кожен учасник отримає диплом, завірений Івано-Франківським національним технічним університетом нафти і газу та університетом Норд (Норвегія).

Слухачами курсів на безкоштовній основі можуть бути:

• військовослужбовці Збройних Сил та інших силових структур, заплановані до звільнення в поточному році.

• військовослужбовці ЗСУ та інших силових структур, звільнені з військової служби протягом останніх трьох років і які мають стаж служби не менше 10 років.

• учасники бойових дій, які мають статус учасника, оформлений відповідно до чинного законодавства (далі за текстом - ветерани).

• члени сімей (чоловік /дружина) вищеперелічених категорій.

• члени сімей загиблих учасників бойових дій (чоловік / дружина). Граничний вік учасника проекту 50 років.

Для вступу на навчання кандидати повинні подати електронну заявку на сайті http:/surl.li/aeiyu або контактувати із менеджером з набору слухачів Попович Ольгою Василівною за тел. +380950940053 та olya.popovuch@gmail.com