Громадські слухання містобудівної документанції «Генеральний план з планом зонування сіл Пилипи, Тростянка, Кропивище, Залуччя, Дебеславці, Липники, Ганнів, Кринички Матеївецької сільської ради ОТГ Коломийського району Івано-Франківської області»

Дата: 29.10.2021 13:27

Відповідно до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та Постанови КМУ від 25.05.2011 р. № 555 повідомляємо про початок проведення громадських слухань містобудівної документації «Генеральний план з планом зонування сіл Пилипи, Тростянка, Кропивище, Залуччя, Дебеславці, Липники, Ганнів, Кринички Матеївецької сільської ради ОТГ Коломийського району Івано-Франківської області».

Мета: визначення принципового вирішення розвитку, планування, забудови та іншого використання території населеного пункту.

Склад містобудівної документації відповідає ДБН Б1.1-15:2012 «Склад та зміст генерального плану населеного пункту».

Матеріали Генерального плану Пилипи, Тростянка, Кропивище, Залуччя, Дебеславці, Липники, Ганнів, Кринички висвітлені на офіційному веб-сайті Матеївецької громади.

Замовник: Матеївецька сільська рада Коломийського району Івано-Франківської області

Розробник: ТОВ «АРХІТЕКТУРНО-ПРОСТОРОВЕ ПЛАНУВАННЯ».

Місце ознайомлення з проектними матеріалами та детальніша інформація надається у приміщенні Матеївецької сільської ради та на офіційному веб-сайті Матеївецька громади (https://mateivetska-gromada.gov.ua/).

Прохання залишити пропозиції у визначений термін у журналі громадських слухань для їх врахування при подальшій розробці містобудівної документації.

На виконання п.6-1. Постанови КМУ від 25.05.2011 р. №555:

- строк подання зауважень та пропозицій з 29.10.2021 р. по 29.11.2021 р.

Пропозиції можна реєструвати за адресою:

78267, Івано-Франківська обл., Коломийський р-н, с. Матеївці, вул. Відродження, буд. 10.

Відповідальна особа з розгляду пропозицій:  Заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Багайлюк Володимир Ярославович

На виконання п.7 Постанови КМУ від 25.05.2011р. №555:

- громадські слухання з питань розгляду матеріалів містобудівної документації відбудуться:

1. «Розробка генерального плану села Пилипи, Тростянка, Кропивище Матеївецької сільської ради ТГ Коломийського району Івано-Франківської області». Місце та дата проведення слухань: народний дім в с. Пилипи по вул. Українська, буд.54 о 11.00 год 30 листопада 2021 року.

2. «Розробка генерального плану села Залуччя, Дебеславці, Липники, Ганнів Матеївецької сільської ради ТГ Коломийського району Івано-Франківської області». Місце та дата проведення слухань: клуб с. Дебеславці по вул. Н. Яремчука, 11 о 15.00 год  30 листопада 2021 року.

3. «Розробка генерального плану села Кринички Матеївецької сільської ради ТГ Коломийського району Івано-Франківської області». Місце та дата проведення слухань: будинок культури с. Семаківці, пр. Клубний, буд.1а о 11.00 год 01 грудня 2021 року.

Посилання для перегляду та скачування генеральних планів сіл Пилипи, Тростянка, Кропивище, Залуччя, Дебеславці, Липники, Ганнів, Кринички Матеївецької сільської ради ОТГ Коломийського району Івано-Франківської області https://drive.google.com/drive/folders/1DRA1RUhaFj5_pEwxlPr9rQFFNnt5Q1a_?usp=sharing

Розпорядження сільського голови про проведення громадських слухань з обговорення проекту містобудівної документації  «Генеральний план з планом зонування сіл Пилипи, Тростянка, Кропивище, Залуччя, Дебеславці, Липники, Ганнів, Кринички Матеївецької сільської ради ТГ Коломийського району Івано-Франківської області»