Повідомлення про оприлюднення проекту ДДП “Нове будівництво берегозакріплювальних споруд на р. Прут в с. Семаківці Матеївецької сільської ради Івано-Франківської області” та звіту про СЕО

Дата: 31.01.2022 08:43

Фото без описуПовідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Відповідно до ст. 5, ст 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», Матеївецька сільська рада Івано-Франківської області (далі - Матеївецька сільрада) повідомляє про оприлюднення проекту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку документу державного планування (Далі- Звіт) “Нове будівництво берегозакріплювальних споруд на р. Прут в с. Семаківці Матеївецької сільської ради Івано-Франківської області” (далі - ДДП).

Детальним планом передбачається нове будівництво берегозакріплювальних споруд,до яких відноситься:

розчистка русла р. Прут на довжині 870 м;

будівництво лівобережної водозахисної дамби, на довжині 752 м;

досипка існуючої лівобережної водозахисної дамби до проектного рівня на довжині 248 м;

кріплення верхового укосу лівобережної дамби та частини лівого берега великогабаритним каменем на довжині 450 м;

влаштування водовипуску ТВ-10 – 1 шт.

Детальним планом території не передбачається зміна цільового призначення ділянки.

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документів державного планування -  Матеївецька сільрада.

Дата початку процедури громадського обговорення Звіту 04.02.2022 року. Термін процедури громадського обговорення становить 30 днів, тобто з 04.02.2022 року до 07.03.2022 року.

Процедура громадських обговорень відбувається шляхом надання письмових зауважень і пропозицій (у тому числі в електронному вигляді).

Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом ДДП, Звітом та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується ДДП - Матеївецька сільрада, 78267 с. Матеївці вул.Відродження,10, mateivoth@ukr.net, тел.: 03433 92359.

Орган, до якого подаються зауваження - Матеївецька сільрада.

Строки подання зауважень і пропозицій – 30 днів з дати початку процедури громадського обговорення, тобто з 04.02.2022 року до 07.03.2022 року.

Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується ДДП – Матеївецька сільрада.

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту ДДП відсутня.

Звіт про стратегічну екологічну оцінку ДДП Фото без опису