У Дебеславцях відкрили спортивний майданчик, шкільну їдальню, адмінбудівлю та ФАП (відео)

Дата: 02.10.2017 17:48

У Дебеславцях урочисто відкрили спортивний майданчик зі штучним покриттям. Потреба у такому була вже давно у прикарпатському селі.
Того ж дня святкову стрічку перерізали і до оновлених приміщень ФАПу, адмінбудівлі та шкільної їдальні.
У Дебеславсях демонструють відновленні важливі кабінети для села. Відремонтований старостинський округ інспектують керівник ОТГ Петро Книшук та перший заступник голови Івано-Франківської обласної ради Василь Гладій.
Про виконані роботи звітує місцевий староста Михайло Чобанюк. Тутешній керівник каже, заодно відремонтували і ФАП, хоча спершу не планували. Медикам додали навіть ще один кабінет.

Того ж дня у Дебеславцях урочисто відкрили ще одне приміщення – нову шкільну їдальню. Місцеві учні кажуть, досі харчувалися у приміщенні старої школи.
Нову їдальню облаштували у підвалі школи для старшокласників. Тапер тут зможуть щодня нагодувати більше сотні школярів.
Та чи не найбільша гордість у Дебеславцях тепер - новеньке спортивне поле зі штучним покриттям.
На сучасний майданчик із синтетичним покриттям у Дебеславцях чекали роки та завершити проект вдалося лише опісля створення ОТГ, розповідають місцеві.
Тепер усі зусилля у селі спрямовують на добудову школи. Роботи тут не зупиняються, щоб якомога швидше надати школярам можливість навчатися у нових просторих класах.