Матеївецька громада
Івано-Франківська область, Коломийський район

Фестиваль народної творчості "Пісенний водограй"

Дата: 18.07.2017 20:43

На свято первоверховних апостолів Петра і Павла у селі Залуччя Матеївецької об'єднаної територіальної громади Коломийського району відбувся перший фестиваль народної творчості «Пісенний водограй».

У селі Залуччі Матеївецької об'єднаної територіальної громади Коломийського району відбувся перший фестиваль народної творчості «Пісенний водограй».

На заході побували перший заступник голови обласної ради Василь Гладій, депутати обласної ради Орися Книшук і Василь Мельничук.

Василь Гладій привітав учасників та гостей фестивалю від імені обласної ради, подякував громаді села Залуччя за збереження української пісні, звичаїв, обрядів і традицій, популяризацію культури Покутського краю.

Також перший заступник голови обласної ради відзначив реальні здобутки Матеївецької ОТГ , яка працює в умовах децентралізації, зокрема, ремонт доріг населених пунктів громади і закладів соціальної інфраструктури.

Участь у фестивалі взяли колективи сіл Матеївецької ОТГ. За задумом організаторів, фестиваль «Пісенний водограй» буде традиційним.