Заходи спорту

Учні замулинецького НВК прийняли участь у Зимовому чемпіонаті України з легкоатлетичних метань

Учні Замулинецького НВК ЛУЧКО Владислав та САВ'ЮК Андрій взяли участь у Зимовому чемпіонаті України з легкоатлетичних метань в складі збірної Івано-Франківської області, який пройшов в м.Мукачево Закарпатської області.

10:46:04 22.02.2019

Перші перемоги наших спортсменів в новому році.

16-17 січня на базі атлетичного манежу та сектору для метань Івано-Франківського коледжу фізичного виховання НУФВСУ відбувся відкритий зимовий чемпіонат Івано-Франківської області з легкої атлетики в приміщенні та кубок області з легкоатлетичних метань.

09:43:13 18.01.2019

Учні Замулинецького НВК серед найсильніших на Всеукраїнських змаганнях з метань

Учні Замулинецького НВК Лучко Владислав та Сав’юк Андрій, вихованці вчителя фізичного виховання Замулинецького НВК, керівника гуртка з легкої атлетики Центру дозвілля дітей та юнацтва Матеївецької с/р ОТГ Юзюка Петра Петровича, в складі збірної області, взяли  участь у Всеукраїнських змаганнях з метань "Пам’яті ЗТУ Євгена Сюча", що проходили 9-11 листопада в м.Мукачево.

13:57:56 13.11.2018