Новини Держпродспоживслужби

Про проведення позапланових заходів державного нагляду (контролю) на централізованих водопроводах

Забезпечення державного санітарно-епідеміологічного нагляду за станом об’єктів водопостачання та якістю питної води, яка подається споживачам, – один із важливих напрямків діяльності Держпродспоживслужби Івано-Франківщини.

15:18:20 13.04.2023

На Київщині зареєстровано випадок сибірки

Відповідно до інформації «Про виділення збудника сибірки» Головного управління Держпрод-споживслужби в Київській області, в фермерському господарстві «Лукачівка ЕКО» с. Вільховець Обухівського району Київської області підтверджено діагноз сибірка дрібної рогатої худоби (коза).

11:09:31 20.10.2022

Фітосанітарні інспектори Держпродспоживслужби Івано-Франківщини вдвічі збільшили обсяги проведення фітосанітарних процедур під час дії воєнного стану

Після повномасштабного вторгнення військ російської федерації на територію України морські порти в південних областях були заблоковані ворогом і країна стикнулась із неможливістю вивезення сільськогосподарської продукції морем.

13:42:42 11.10.2022

Радіаційний фон на Івано-Франківщині в межах норми

В місті Івано-Франківську перевищень рівнів природних фонових значень не відзначалося – про це свідчать результати щоденного моніторингу радіаційного фону, який проводиться спільно з фахівцями  Івано-Франківської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби,.

11:13:03 19.08.2022

Щодо розміщення базових станцій стільникового зв'язку

Масове використання мобільних телефонів для доступу до мережі Інтернет сприяє збільшенню кількості базових станцій стільникового радіотелефонного зв’язку, що, в свою чергу, викликає занепокоєння громадян стосовно можливого негативного впливу на їх здоров’я випромінювання антен таких станцій.

09:06:14 08.08.2022