Новини Держпродспоживслужби

Інформація Держпродспоживслужби Івано-Франківщини з питань протидії  коронавірусу

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області продовжує щоденний моніторинг дотримання протиепідемічних заходів шляхом проведення раптових перевірок на підконтрольних об’єктах.

13:55:20 08.11.2021

Прикарпаття – в  «помаранчевій» зоні епідемічної небезпеки

З 18 жовтня 2021 року в Івано-Франківській області встановлено «помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки. Ситуація щодо поширення коронавірусної інфекції COVID-19 в Україні залишається  неблагополучною з тенденцією до погіршення. Значно зростають показники захворюваності, госпіталізації хворих, збільшується кількість летальних випадків.

11:59:09 20.10.2021

Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області за період з 11 до 17 жовтня 2021 року (із врахуванням вихідних днів)  здійснили 1368 моніторингових відвідувань, виявили 154 порушення (11%), склали 101 протокол, надали 75 пропозицій.

09:03:02 20.10.2021

Про реєстрацію декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці через Портал електронних сервісів

08:54:14 12.10.2021

СИБІРКА: що необхідно знати

За повідомленням Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області, на території зоокутка парку «Топільче» комунального підприємства «Об’єднання парків культури і відпочинку м. Тернополя» (м. Тернопіль), загинув поні.  За результатами лабораторних досліджень Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи (місто Київ) 04.10.2021 підтверджено захворювання на сибірку.

11:47:42 08.10.2021

Держпродспоживслужба нагадує про необхідність дотримання вимог біобезпеки під час осінньої міграції птахів

За останні роки в Європі ускладнилась епізоотична ситуація щодо грипу птиці. Спалахи захворювання реєструються у переважній більшості країн, у тому числі, тих, що межують з Україною.

12:14:31 07.10.2021