Новини Держпродспоживслужби

Щодо розміщення базових станцій стільникового зв'язку

Масове використання мобільних телефонів для доступу до мережі Інтернет сприяє збільшенню кількості базових станцій стільникового радіотелефонного зв’язку, що, в свою чергу, викликає занепокоєння громадян стосовно можливого негативного впливу на їх здоров’я випромінювання антен таких станцій.

09:06:14 08.08.2022

На Івано-Франківщині радіаційний фон в межах норми

За результатами щоденного моніторингу радіаційного фону, який проводиться спільно з фахівцями  Івано-Франківської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби, в місті Івано-Франківську перевищень рівнів природних фонових значень не відзначалося.

10:13:40 06.08.2022

Вимоги до реклами дитячого харчування

13 травня 2022 року в Україні вперше запроваджено правове регулювання реклами дитячого харчування (підстава: Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо приведення законодавства України у сфері забезпечення дитячим харчуванням у відповідність з вимогами законодавства Європейського Союзу» від 21.10.2021 р. № 1822–IX).

09:00:57 29.07.2022

Нові умови ввезення домашніх тварин до Польщі діятимуть з 25 липня

Впровадження нових умов ввезення домашніх тварин з України до Республіки Польща перенесено з 16 на 25 липня. Так, з 25 липня 2022 року ввезення домашніх тварин (котів, собак та тхорів) в супроводі їх власників або опікунів (уповноважених осіб) на територію Республіки Польща з України буде можливим за умови виконання наступних вимог:

11:31:17 21.07.2022

Інформація Держпродспоживслужби Івано-Франківщини з питань протидії  коронавірусу

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області продовжує щоденний моніторинг дотримання протиепідемічних заходів шляхом проведення раптових перевірок на підконтрольних об’єктах.

13:55:20 08.11.2021