e-mail: [email protected]	   тел. (03433) 9-21-97          графік роботи: пн-пт 8:00-17:15

НОВИНИ КОЛОМИЙСЬКОГО МІСЦЕВОГО ЦЕНТРУ З НАДАННЯ БЕЗОПЛАТНОЇ ВТОРИННОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

Прийняття спадщини в умовах воєнного стану

Про зміни в процедурі відкриття спадкової справи, нові строки для прийняття спадщини та про порядок видачі свідоцтва про право на спадщину розповідає Марта Фучко, юристка Коломийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

14:53:42 22.09.2022

Як вимушеним переселенцям влаштувати дитину до школи

Зовсім скоро 1 вересня. Початок 2022-2023 навчального року для багатьох українців пройде не так, як зазвичай. Мільйони українців були вимушені виїхати у більш безпечні місця, отримали статус внутрішньо переміщених осіб. Хтось віддає дитину у перший клас, чиїсь син та донька продовжують навчання у своїй школі, а комусь доводиться переводити дітей до школи за новим місцем проживання. Як вимушеним переселенцям влаштувати дітей до навчального закладу – з цим питанням розбирались фахівці системи надання безоплатної правової допомоги. До вашої уваги декілька алгоритмів дій.

15:49:29 29.08.2022

Обмеження щодо відпустки в умовах воєнного стану

Введення правового режиму воєнного стану в Україні від 24 лютого 2022 року спричинило значні зміни у реалізації громадянами своїх прав та свобод. Тому, законодавець здійснює удосконалення законодавства з урахуванням тих реалій, в яких зараз перебуває наша країна. Зокрема, це стосується і організації трудових правовідносин, у тому числі щодо права працівників на відпустки.

15:39:18 12.08.2022

Правила підбору підходящої роботи в умовах воєнного стану

Сьогодні дедалі більше українців зіштовхнулися з пошуком нового місця роботи. Як здійснюється підбір підходящої роботи центрами зайнятості в умовах воєнного стану, розповідає Марта Фучко, юристка Коломийського місцевого центру з надання БВПД.

14:35:01 30.07.2022

Як шукати близьких, які зникли через війну?

Після вторгнення росії на територію України жителі нашої країни змушені покидати рідні домівки, близьких, евакуюватися у безпечніші регіони, переховуватися у бомбосховищах та всіма можливими способами захищати свої життя.

14:47:43 24.06.2022

Мати чи батько? З ким буде проживати дитина після припинення спільного проживання подружжя?

Одним із ключових питань, яке необхідно вирішувати батькам після припинення спільного проживання, є те, з ким залишиться жити дитина. Спір про визначення місця проживання дитини – один з найболючіших і юридично складних судових процесів.

11:11:30 10.06.2022