Практичні психологи, соціальні педагоги, педагоги організатори

Звіт про роботу МО практичних психологів та педагогів-організаторів Матеївецької ОТГ в 2017-2018 н.р.

Проблемна тема: Психологічна компетентність педагогів і батьків в організації діяльнісного підходу до навчання та виховання дітей та учнівської молоді.

1. Перше засідання29.08.2017 р.:«Ефективність діяльності практичних психологів та педагогів-організаторів у 2017/2018 н.р. в напрямку підвищення компетентності всіх учасників НВП».Розглянули такі питання, як: 1. Реалізація основної мети діяльності практичних психологів навчальних закладів у 2017/2018 н.р: план роботи методичного об’єднання. 2. Ознайомлення з новою нормативною документацією, що регламентує діяльність психологічної служби. 3. Обговорення плану роботи ПС на 2017/2018 н.р. Психолого-педагогічний супровід НВП.

Керівником МО надані Методичні рекомендації психологам та педагогам  щодо організації діяльності у 2017/2018 н.р.

МО пройшло у формі повідомлення та обговорення на базі Замулинецького НВК.

2. Друге засідання 15.09. 2017р.: «Вивчення нормативно-правової документації, наказів МОН, рекомендацій обласного інституту ПДО». Пройшло у формі обговорення, на базі Замулинецького НВК.

3. Третє засідання: «Новітні технології в діяльнісному підході до виховання і навчання дітей». МО відбулося 24.11. 2017 р., на базі Пилипівського НВК. З доповідями виступили керівник Н. Григор’єва: «Роль педагога у формуванні у дітей навичок ефективної взаємодії» та педагог-організатор Г. М. Футумайчук: «Діяльнісний підхід у психолого-педагогічній  підтримці обдарованих дітей».

Другою частиною засідання став чудовий позакласний захід, на тему: «Пісня єднає нас», який підготувала та провела педагог-організатор НВК Світлана Микитюк. Захід став спражнім святом української пісні, де діти та педагог  показали свої таланти та з якою шаною, повагою і любов’ю вони ставляться до звичаїв нашого народу.

“Українськапісня – це бездонна душа українського народу, цейого слава”.

О. Довженко

ПЕРЕГЛЯНУТИ ÐŸÐ¾Ð²â€™ÑÐ·Ð°Ð½Ðµ зображення