Офіційний сайт. Матеївецька сільська рада
e-mail: mateivoth@ukr.net	   тел. (03433) 9-21-97          графік роботи: пн-пт 8:00-17:15

Проекти рішень.

 

Фото без опису

УКРАЇНА

МАТЕЇВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Коломийського району Івано-Франківської області

Шістнадцята сесія

 

Номер питання Назва питання Перегляд
-  Порядок денний Шістнадцятої сесії Матеївецької сільської ради ОТГ. Пов’язане зображення
1

Про звіт сільського голови про роботу за 2018 рік.

Пов’язане зображення
2

Про виконання плану роботи Матеївецькоїсільської ради об’єднаної територіальної громади  за 2018 рік та затвердження плану роботи на 2019р. 

Пов’язане зображення
3

Про затвердження рішень комісії з питань планування, фінансів, бюджету та  соціально-економічного розвитку Матеївецької сільської ради об’єднаної територіальної громади на 2018 рік.

Пов’язане зображення
4

Про внесення змін до бюджету сільської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік.

Пов’язане зображення
-  Додаток № 1 до рішення по питанню № 4 Пов’язане зображення
- Додаток № 2 до рішення по питанню № 4 Пов’язане зображення
5

Про бюджет Матеївецької  сільської об’єднаної територіальної громади  на 2019 рік.
 

Пов’язане зображення

- Додаток № 1 до рішення по питанню № 5 Пов’язане зображення
- Додаток № 2 до рішення по питанню № 5 Пов’язане зображення
- Додаток № 3 до рішення по питанню № 5 Пов’язане зображення
- Додаток № 4 до рішення по питанню № 5 Пов’язане зображення
- Додаток № 5 до рішення по питанню № 5 Пов’язане зображення
- Додаток № 6 до рішення по питанню № 5 Пов’язане зображення
6 Про затвердження структури та чисельності апарату Матеївецької сільської ради об’єднаної територіальної громади та її виконавчих органів на 2019 рік. Пов’язане зображення
7

Про оплату праці Матеївецького сільського голови, керівництва сільської  ради та працівників апарату Матеївецької сільської ради об’єднаної територіальної громади та її виконавчих органів у 2019 році.

Пов’язане зображення
8

Про затвердження Положення про преміювання та надання матеріальної допомоги працівникам апарату Матеївецької сільської ради об’єднаної  територіальної громади  та її виконавчих органів на 2019 рік.

Пов’язане зображення
9

Про встановлення вартості харчування та розміру батьківської плати в закладах загальної середньої освіти у 2019 році.

Пов’язане зображення
10

Про затвердження Положення про персональні стипендії голови Матеївецької сільської ради об’єднаної територіальної громади в галузі освіти для обдарованих дітей закладів загальної середньої освіти та склад конкурсної комісії.

Пов’язане зображення
-  Додаток № 1 до рішення по питанню № 10. Пов’язане зображення
11 Про перелік окремих категорій населення, яким передбачено пільги в оплаті за житлово-комунальні послуги, електроенергію, газ, паливо, зв’язок за рахунок коштів бюджету Матеївецької об’єднаної територіальної громади. Пов’язане зображення
12 Про затвердження Програми поводження з твердими побутовими відходами  на території  Матеївецької сільської ради об’єднаної територіальної громади на 2019-2021 роки. Пов’язане зображення
13

Про  внесення змін в додаток 1 до рішення сесії Матеївецької сільської ради об’єднаної територіальної громади від 25 червня 2018 року №550-ХІІІ/2018 «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік».

Пов’язане зображення
14

Про новий склад комісії по виявленню і ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ, незаконному вивозу гравійно-піщаної суміші та обстеженню зелених насаджень.

Пов’язане зображення
15

Про  затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд (присадибна ділянка) гр. Бирчаку Михайлу Івановичу .

Пов’язане зображення
16

Про  затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд (присадибна ділянка) гр. Денисовій Ганні Михайлівні.

Пов’язане зображення
17

Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового  будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  гр. Приймачук Лілії Михайлівні.

Пов’язане зображення
18

Про припинення права користування земельною ділянкою гр.Уперука Василя Васильовича.

Пов’язане зображення
19

Про  надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Джоголику Мар’яну  Дмитровичу .

Пов’язане зображення
20

Про  надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Процюк Марії Дмитрівні с. Семаківці.

Пов’язане зображення
21

Про надання  дозволу  на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки гр.  Левицькому Василю Степановичу   с. Матеївці.

Пов’язане зображення
22 Про  затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд (присадибна ділянка) гр.  Гнатюку Ігорю Васильовичу. Пов’язане зображення
23

Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр. Гнатюку Ігорю Васильовичу .

Пов’язане зображення
24 Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр. Гнатюку Ігорю Васильовичу. Пов’язане зображення
25 Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр. Гнатюку Ігорю Васильовичу . Пов’язане зображення
26

Про  надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для надання в оренду під сінокосіння і випасання худоби гр. Книшук Світлані Василівні .

Пов’язане зображення
27

Про  надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для надання в оренду під будівництво та обслуговування будівель ринкової інфраструктури (адміністративних будинків,  офісних приміщень та інших будівель громадської забудови, які використовуються для здійснення підприємницької та іншої діяльності, пов’язаної з отриманням прибутку гр. Семенюку Петру Олександровичу .

Пов’язане зображення
28 Про заяву гр.Векерика Сергія Степановича . Пов’язане зображення
29

Про затвердження «Генерального плану з планом зонування території села Матеївці Матеївецької сільської ради об’єднаної територіальної громади Коломийського району Івано-Франківської області».

Пов’язане зображення
30

«Про затвердження «Генерального плану з планом зонування території села Перерив  Матеївецької сільської ради об’єднаної територіальної громади Коломийського району Івано-Франківської області».

Пов’язане зображення
31 Різне. Пов’язане зображення

 

 

 

Фото без опису

УКРАЇНА

МАТЕЇВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Коломийського району Івано-Франківської області

П'ятнадцята сесія

Номер питання Назва  Перегляд
-

Порядок денний п'ятнадцятої сесії Матеївецької сільської ради ОТГ.

Пов’язане зображення
1

Про виконання бюджету Матеївецької сільської об’єднаної територіальної громади за
дев’ять місяців 2018 року.

ДОДАТОК № 1 до даного рішення

Пов’язане зображення

Пов’язане зображення

2 Про затвердження рішень комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку Матеївецької сільської ради об’єднаної територіальної громади на 2018 рік. Пов’язане зображення
3

Про внесення змін до бюджету сільської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік.

ДОДАТОК № 1 до даного рішення.

ДОДАТОК № 2 до даного рішення.

Пов’язане зображення

Пов’язане зображення

Пов’язане зображення

4 Про передачу в оперативне управління Комунальному підприємству «Господарник ОТГ» сміттєвоза Hidro-Mak 14м3 на шасі МАЗ 5340С2-585-013. Пов’язане зображення
5 Про доповнення Програми розвитку місцевого самоврядування в Матеївецькій об’єднаній територіальній громаді на 2017-2021 роки». Пов’язане зображення
6 Про внесення змін до складу тендерного комітету. Пов’язане зображення
7

Про програму протипожежного захисту закладів бюджетної сфери Матеївецької сільської ради
об’єднаної територіальної громади на 2019-2021 роки. 

Пов’язане зображення 
8

Про внесення змін до рішення сільської ради  об’єднаної територіальної громади від 05 лютого 2017 року № 43-І/2017 «Про затвердження Регламенту Матеївецької сільської ради  об’єднаної територіальної громади сьомого демократичного скликання».

Пов’язане зображення
9

Про затвердження Порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури на території Матеївецької сільської ради  ОТГ.

Пов’язане зображення
10 Про припинення  права користування земельною  ділянкою гр. Курліщук Ганні Михайлівні Пов’язане зображення
11

Про  затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд (присадибна ділянка) гр. Шепетюк Світлані Богданівні.

Пов’язане зображення
12 Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр. Дранчуку Михайлу Михайловичу. Пов’язане зображення
13

Про  надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і  обслуговування житлового будинку, господарських  будівель  і споруд (присадибна ділянка) гр. Гуменюку Дмитру Дмитровичу .

Пов’язане зображення
14

Про  надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Гуменюку Дмитру Дмитровичу . 

Пов’язане зображення
15 Про затвердження акта погодження  меж земельної ділянки гр. Куприча Руслана Володимировича с. Матеївці пров.Південний. Пов’язане зображення
16 Про надання  дозволу на  розробку  проекту детального плану території в с. Перерив по
вул. Лесі Українки   
Пов’язане зображення
17

Про надання  дозволу на  розробку проекту детального плану території в  с. Матеївці по вул.
Лесі Українки.

Пов’язане зображення
18 Про припинення  права користування земельною  ділянкою гр. Живачук Парасковії Петрівні.
 
Пов’язане зображення
19

Про  надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Гуралю Михайлу Михайловичу  с. Тростянка.

Пов’язане зображення
20

Про  надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Павлюку Олегу Васильовичу  с. Перерив .

Пов’язане зображення
21

Про  надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Пустовар Марії Михайлівні .

Пов’язане зображення
22

Про  передачу у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  гр. Арділан Вікторії Олександрівні 

Пов’язане зображення
23 Про  затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд (присадибна ділянка) гр. Сем'юк Ганні Юріївні . Пов’язане зображення
24

Про  надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і  обслуговування будівель закладів комунального обслуговування .

Пов’язане зображення
25

Про надання  дозволу на  розробку проекту детального плану території в  с. Залуччя,  уроч. Бовшів .

Пов’язане зображення
26 Про припинення договору  оренди земельної ділянки  Пов’язане зображення
27

Про надання  дозволу на  розробку проекту детального плану території в  с. Дебеславці  вул. Українська  .

 Пов’язане зображення
28 Про затвердження детального плану території на земельну ділянку,  яка знаходиться  в    с. Матеївці по   вул. Грушевського-Молодіжна  Пов’язане зображення
29

Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  (присадибна ділянка) гр. Векерику Сергію Степановичу.

Пов’язане зображення
30  Різне. ---

 

 

 

 


 

 

 

Фото без опису

УКРАЇНА

МАТЕЇВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Коломийського району Івано-Франківської області

Чотирнадцята сесія

Номер питанння Назва Перегляд
- Порядок денний чотирнадцятої сесії Матеївецької сільської ради ОТГ. Пов’язане зображення
1

Про виконання бюджету Матеївецької сільської об’єднаної територіальної громади за перше півріччя 2018 року.

ДОДАТОК № 1 до рішення

Пов’язане зображення  
Пов’язане зображення

2 Про розподіл вільних залишків коштів Пов’язане зображення
3 Про затвердження рішень комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку Матеївецької сільської ради об’єднаної територіальної громади на 2018 рік. Пов’язане зображення
4 Про участь у дев’ятому обласному конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування Пов’язане зображення
5 Про втрату чинності рішення Матеївецької сільської ради об’єднаної територіальної громади «Про створення Матеївецької дитячо- юнацької спортивної школи Матеївецької сільської ради об’єднаної територіальної громади» від 25 червня 2018 року №540-ХІІІ/2018 Пов’язане зображення
6 Про створення Центру дозвілля дітей та юнацтва Матеївецької сільської ради об’єднаної територіальної громади та затвердження статуту. Пов’язане зображення
7 Про звернення по берегоукріпленню і руслорегулюванню річки Прут та малих річок Пов’язане зображення
8 Про звернення до народного депутата Верховної Ради України Олександра Шевченка Пов’язане зображення
9 Про офіційну символіку Матеївецької сільської об’єднаної територіальної громади Коломийського району Івано-Франківської області.  Пов’язане зображення
10 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Микитюк Ганні Михайлівні Пов’язане зображення
11 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Гнатюк Марії Василівні Пов’язане зображення
12 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Рибчук Марії Петрівні. Пов’язане зображення
13 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Рибчук Марії Петрівні   Пов’язане зображення
14 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Курліщук Марії Василівні Пов’язане зображення
15 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Курліщук Марії Василівні. Пов’язане зображення
16 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Курліщук Марії Василівні. Пов’язане зображення
17 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Курліщук Марії Василівні. Пов’язане зображення
18 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Дмитерчуку Володимиру Петровичу с. *** Пов’язане зображення
19 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Дмитерчуку Володимиру Петровичу с. *** Пов’язане зображення
20 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Копунцовій Орисі Василівні с. *** . Пов’язане зображення
21 Різне       ----

 


 

Фото без опису

УКРАЇНА

МАТЕЇВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Коломийського району Івано-Франківської області

Тринадцята сесія

       Назва  Перегляд

Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, 

відмінне від земельної ділянки, на 2019 рік

Пов’язане зображення
Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік Пов’язане зображення

Про затвердження Положення про спрощену систему оподаткування,

обліку та звітності на 2019 рік в новій редакції

Пов’язане зображення
Про затвердження Положення про транспортний податок
на 2019 рік в новій редакції
Пов’язане зображення

Про затвердження Положення про туристичний збір на 2019 рік

в новій редакції 
Пов’язане зображення

 


 

Фото без опису

УКРАЇНА

МАТЕЇВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Коломийського району Івано-Франківської області

сьоме демократичне скликання

(дев’ята сесія)
(третє пленарне засідання)

                                     Назва                                                    Перегляд

Порядок денний  дев’ятої сесії від січня 2018 року

Пов’язане зображення

Про відкриття рахунків бюджету розвитку та надходження власних коштів від наданих послуг Матеївецької сільської ради об’єднаної територіальної громади у ПАТ КБ ПриватБанку

Пов’язане зображення

Про цільову програму підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» на 2018-2021 роки

Пов’язане зображення
Про внесення змін до бюджетних призначень у розпис доходів Матеївецької сільської ради об’єднаної територіальної громади на 2018р Пов’язане зображення

Про склад конкурсної комісії  по проведенню конкурсу на  заміщення вакантних посад  в апараті Матеївецької сільської ради  об’єднаної територіальної громади та її виконавчих органів

Пов’язане зображення

Затвердити Положення про порядок присвоєння та зміни поштових адрес (виділення в окремий поштовий номер) об’єктам нерухомого майна населених пунктів Матеївецької сільської об’єднаної територіальної громади

Пов’язане зображення

Про виконання бюджету Матеївецької сільської  об’єднаної територіальної  громади за 2017 рік

Пов’язане зображення

Про затвердження рішень комісії з  питань планування, фінансів, бюджету  та соціально-економічного розвитку Матеївецької сільської ради об’єднаної територіальної громади на 2017 рік

Пов’язане зображення

Про передачу в оперативне управління Комунальному ТОВ «Господарник» основних засобів

Пов’язане зображення

Про розподіл вільних залишків коштів

Пов’язане зображення

Про затвердження   Програми розвитку освіти Матеївецької сільської ради об’єднаної територіальної громади на 2018-2023роки

Пов’язане зображення

Про встановлення тарифів  на теплову енергію

Пов’язане зображення

Про  затвердження технічноїдокументації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) для будівництва та обслуговування об’єктів фізичної культури і спорту в с.***  по передачі земельної ділянки у комунальну власність Матеївецької сільської ради об’єднаної територіальної громади

Пов’язане зображення

Про  затвердження технічноїдокументації із землеустроющодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд (присадибна ділянка) гр.Пустовару Мирославу Васильовичу

Пов’язане зображення

Про  затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр.Пустовару Мирославу Васильовичу

Пов’язане зображення

Про  затвердження технічноїдокументації із землеустроющодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр.Пустовару Мирославу Васильовичу

Пов’язане зображення

Про  затвердження технічноїдокументації із землеустроющодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр.Пустовару Мирославу Васильовичу

Пов’язане зображення

Про  затвердження технічноїдокументації із землеустроющодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд (присадибна ділянка) гр.Вишньовському  Василю Васильовичу

 

Пов’язане зображення

Про затвердження детального плану території на земельну ділянку, яка знаходиться  в    с. *** по вул.***

Пов’язане зображення

Про  надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведенняземельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку та господарських будівель і спорудпо передачі у власність гр.Николайчук Ганні Василівні

Пов’язане зображення

Про  надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства по передачі у власність гр.Николайчук Ганні Василівні

Пов’язане зображення

Про  надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведенняземельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку та господарських будівель і спорудпо передачі у власність гр.Кречківа Романа Івановича

Пов’язане зображення

Про  надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведенняземельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку та господарських будівель і споруд по передачі у власність гр.Садич Ганні Миколаївні

Пов’язане зображення
Про припинення права користування земельною ділянкою гр.Тиєчка Софрона Софроновича Пов’язане зображення

Про  надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд (присадибна ділянка) гр.Грекуляк Катерині Ігорівніс. с.***

Пов’язане зображення

Про  затвердження технічноїдокументації із землеустроющодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд (присадибна ділянка) гр.Дранчуку Михайлу Степановичу

Пов’язане зображення

Про  затвердження технічноїдокументації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр.Дранчуку Михайлу Степановичу

Пов’язане зображення

Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Луканюк Лесі Дмитрівні

Пов’язане зображення

Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Луканюк Лесі Дмитрівні

Пов’язане зображення

Про  затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд (присадибна ділянка) гр. Луканюк Ганні Петрівні

Пов’язане зображення

Про  затвердження технічноїдокументації із землеустроющодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Луканюк Ганні Петрівні

Пов’язане зображення

 Про надання  дозволу на  розробку проекту детального плану території в с.*** вул. ***

Пов’язане зображення

Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення

Пов’язане зображення

 Про надання  дозволу на  розробку проекту детального плану території в с. ***   пров. ***

Пов’язане зображення

Про надання  дозволу на  розробку проекту детального плану території в с.*** уроч. ***

Пов’язане зображення

 Про надання  дозволу на  розробку проекту детального плану території в с.*** вул. ***

Пов’язане зображення

Про  затвердження технічноїдокументації із землеустроющодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Юрченко  Ярославі  Іванівні

Пов’язане зображення

Про  затвердження технічноїдокументації із землеустроющодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Юрченко  Ярославі  Іванівні

Пов’язане зображення

Про  затвердження технічноїдокументації із землеустроющодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд (присадибна ділянка) гр.Юрченко  Ярославі  Іванівні

Пов’язане зображення

Про  затвердження технічноїдокументації із землеустроющодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд (присадибна ділянка) гр.Огуєнко Марії Михайлівні

Пов’язане зображення

Про  надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведенняземельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку та господарських будівель і спорудпо передачі у власність гр. Вольфу Роману Васильовичу

Пов’язане зображення

Про  надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства по передачі у власність гр.Жолобайлу Віктору Петровичу

Пов’язане зображення

Про  надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства по передачі у власність гр.Шукайлику Ігору Васильовичу

Пов’язане зображення

Про  надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства по передачі у власність гр.Кицюку Тарасу Богдановичу

Пов’язане зображення

 Про надання  дозволу на  розробку проекту детального плану території в с.*** вул. ***

Пов’язане зображення

Про припинення  права користування земельною  ділянкою гр.Трохимчук Ользі Іванівні

Пов’язане зображення

Про  надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства по передачі у власність гр.Огуєнко Марії Михайлівні

Пов’язане зображення

Про  надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведенняземельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку та господарських будівель і спорудпо передачі у власність гр.Федорінчаку Богдану Степановичу

Пов’язане зображення

Про  надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведенняземельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку та господарських будівель і спорудпо передачі у власність гр.Семчуку Віталію Петровичу

Пов’язане зображення

Про  надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведенняземельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку та господарських будівель і спорудпо передачі у власність гр.Матюха Андрію Андрійовичу

Пов’язане зображення

Про  надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведенняземельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку та господарських будівель і спорудпо передачі у власність гр.Далибожику Назарію Володимировичу

Пов’язане зображення

Про продовження  оренди  земельної ділянки для обслуговуванняприміщення кахельного цеху гр.Микитюку Михайлу Богдановичу

Пов’язане зображення

Про затвердження детального плану території на земельну ділянку, яка знаходиться  в    с. *** по вул. ***

Пов’язане зображення

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь