Заходи культури

Польські колеги-бібліотекарі на теренах Матеївецької громади

Обмін досвідом – це завжди цікаво та пізнавально, а обмін досвідом в міжнародному форматі є ще більш цінним. Ми ділимось власним досвідом та напрацюваннями, а взамін отримуємо ще більше ідей для втілення у своїй громаді.

13:11 21.10.2019

Воля дорожча за життя

З метою вшанування мужності та героїзму оборонців незалежності й територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві щорічно з 2014 року в Україні відзначається День захисника України, свято мужності та героїзму.  Ця дата символізує нерозривний зв’язок усіх поколінь захисників України: воїнів нашої Русі, козаків, учасників збройних формувань УНР, українців, які обороняли і звільняли Батьківщину від нацистів, воїнів української повстанської армії та сьогоднішніх захисників нашої держави.

10:40 15.10.2019

Акція# День у бібліотеці

З нагоди Всеукраїнського дня бібліотек, який відзначають 30 вересня у бібліотеці с. Семаківці відбулася акція # Деньубібліотеці. В акції взяли участь найактивніші користувачі бібліотеки – учні 3-4 класів початкової школи. Діти розповідали про свої улюблені книжки, які вони брали у бібліотеці.

14:36 01.10.2019

Організація сімейного та родинного дозвілля у клубних закладах»

30 вересня 2019 року у навчально-методичному центрі культури і туризму Прикарпаття в м. Івано-Франківську відбувся обласний семінар директорів, завідувачів методичними кабінетами районних, міських Палаців Будинків культури, Народних домів та директорів базових клубних закладів ОТГ на тему: "Організація сімейного та родинного дозвілля в клубних закладах". У програмі семінару:

14:34 01.10.2019

Фестиваль "Гуцульське весілля"

29 вересня 2019 року у Мишині Нижньовербізької ОТГ відбувся етно-культурний фестиваль "Гуцульське весілля", де показали давні весільні традиції. Фестиваль провели в рамках реалізації гранту проєкту Малі міста - великі враження Міністерства культури України.

14:28 30.09.2019

«Бібліотеки та громада»

29 серпня 2019 року в Івано-Франківській ОУНБ ім. І. Франка відбувся обласний семінар «Бібліотеки та громада: динамічний розвиток і пошук нових форматів взаємодії» для директорів ЦБС та бібліотек ОТГ за участю ген директора Директорату державної мовної політики Міністерства культури України Нікіфоренко Л. С., експерта Чмироа О. В. та начальника управління культури, національностей та релігій ІФОДА Федорака В. В.

16:53 06.09.2019

Майстер-клас з проведення ігрових програм

27 серпня 2019р. у НМЦК і ТП відбувся майстер-клас для організаторів дозвілля молоді та дітей області "ГРА-ЦЕ ДИВО". Своїм досвідом ділились: Тетяна Бариляк - BARVA, співачка, ведуча, організатор мистецьких і благодійних заходів, учасниця популярних музичних телепроектів, спікер мотиваційних тренінгів; Ірина Суслик, директорка Солотвинського Будинку культури, культорганізаторка; Любов Гринюк, методист Тлумацького районного відділу культури, переможниця Всеукраїнського фестивалю ігрових програм, культорганізаторка. Майстер-клас організували працівники культурно-просвітницької роботи ( завідувач - Яковишина В.Б, провідний методист - Карпаш А.М., методист І категорії - Півторак Д.В)

16:52 06.09.2019