Заходи культури

Свято, яке запам’ятається надовго

24 серпня ми святкували 30-річчя незалежності України. Незалежність є найціннішим скарбом, найвищим досягненням і найвагомішим надбанням, здобутим поколіннями українців.

12:19:38 25.08.2021

Творча здибанка з Галиною Коризмою

У творчої людини є велике щастя – це народження нового твору чи прем’єра нової книги. Тоді прискорено б’ється серце, душу переповнюють незвичні хвилювання, зникає весь світ і думки шикуються в ритмічні строфи. Звідки вони беруться? Хто їх надиктовує? Відповіді на ці та інші запитання у теплій невимушеній розмові прозвучали на творчій здибанці з нашою краянкою, поетесою, очільницею товариства творчого об’єднання «Наше слово» у Мадриді (Іспанія) -  Галиною Коризмою, яка відбулася у Будинку культури с. Матеївці. Нещодавно світ поезії поповнився її новою збіркою – «Жінка з далекої дороги».

12:08:47 18.08.2021

З Україною в серці

День незалежності України – головне державне свято України, що відзначається щороку 24 серпня на честь прийняття Верховною Радою УРСР Акту проголошення незалежності України.

08:53:11 10.08.2021

Творча зустріч з представниками Навчально-методичного центру культури і туризму Прикарпаття

10.06.2021року працівники відділу культурно-просвітницької роботи Навчально-методичного центру культури і туризму Прикарпаття провели творчу зустріч з працівниками клубних закладів Матеївецької територіальної громади на території якої діє 15 клубних закладів. Ознайомились з роботою шести закладів – Будинків культури сіл: Матеївці, Замулинці, клубів сіл: Тростянка, Ганнів, Гуцулівка, Семаківці. Зустріч відбувалася з метою вивчення роботи клубних закладів в умовах децентралізації, надання методичної та практичної допомоги, змістовного наповнення традиційних функцій культурно-просвітницької, суспільно-громадської, організаційно-методичної, консультативно-дорадчої роботи. Сприяли проведенню творчої зустрічі та брали участь у ній – голова Матеївецької сільської ради ТГ – Веселовський Любомир Михайлович, заступник голови – Багайлюк Володимир Ярославович , начальник відділу освіти, молоді та спорту, культури – Головань Світлана Мирославівна, методист з питань культури – Тарновецька Галина Іванівна. Під час проведення професійного діалогу на тему «Місцева громада та сучасна клубна установа: шляхи і методи ефективної взаємодії» учасники зустрічі висловили побажання максимального збереження клубних і бібліотечних закладів, як культурно-просвітницьких, інформаційних та дозвіллєвих центрів кожної громади, усно домовились укласти угоду про творчу співпрацю НМЦК і ТП з МатеївецькоюТГ.

13:22:50 14.06.2021

Свято зрілості і свято розставання – майбутнього прекрасна світла мить

31 травня 2021 року в Матеївецькій дитячій  школі мистецтв відбувся випускний вечір. 5 учнів  отримали свідоцтва про закінчення навчального закладу. З привітаннями до випускників, викладачів та батьків звернувся  сільський голова  Любомир Веселовський, який зазначив, що Матеївецька дитяча школа мистецтв посідає гідне місце серед  шкіл естетичного виховання області. Тут працюють викладачі-професіонали. Це доводять їхні вихованці, своїми знаннями та вміннями.

14:25:41 03.06.2021

Подорож до Країни Дитинства

1 червня – Міжнародний день захисту дітей. Адже діти – це цвіт Землі, майбутнє нашої Української держави і кожного з нас, найдорожчий наш скарб, безмежна радість і щастя. Вони надихають, спонукають до нових досягнень, повертають віру в щасливе життя українського народу.    1 червня закладами культури нашої громади було проведено ряд розважально-ігрових програм, конкурсів малюнків.      А у бібліотеці с. Матеївці відбулася зустріч «Відкриваємо нові імена». Діти ознайомилися з творчістю нашої землячки, поетеси Ганни Сав’юк.     Тож, підтримуймо паростки талантів синів та доньок, виховуймо гідну еліту для своєї держави, та головне – всі побажаймо нашим дітям миру в їх долоньках, усмішки в очах, щоб радість їх шлях осявала, надію і віру у серце вселяла, здоров’я міцного та сонечка ясного, неба блакитного та долі прекрасної.

10:31:16 02.06.2021

Маленькі здобутки дитячої школи мистецтв

23 травня 2021 року на базі Брошнів –Осадської дитячої школи мистецтв імені Володимира Івасюка відбувся ХХ обласний відкритий дитячий фестиваль-конкурс української естрадної пісні «Водограй», присвячений пам’яті українського композитора, поета Володимира Івасюка.

14:29:45 28.05.2021

Маленьким модникам

Сьогодні такий вид рукоділля, як валяння з вовни, набуває неабиякої популярності. До того ж приносить ще й користь - розвиває старанність, акуратність і фантазію.

14:32:47 24.05.2021