Заходи культури

І пам’яті свіча не згасне

День пам'яті жертв голодоморів відзначається щорічно в четверту суботу листопада на підставі президентських указів 1998 та 2007 років. У ХХ сторіччі українці пережили три голодомори: 1921-1923, 1932-1933 і голод 1946-1947 років. Утім, наймасштабнішим був Голодомор 1932-1933 років - геноцид українського народу, здійснюваний тоталітарним комуністичним режимом СРСР з наміром знищити цілком чи частково українську національну групу. Ця кваліфікація випливає із Конвенції ООН від 9 грудня 1948 року «Про запобігання злочину геноциду і покарання за нього» та Закону України «Про Голодомор 1932—1933 років в Україні» від 28 листопада 2006 року.

10:04 03.12.2019

Нарада працівників культури Матеївецької ОТГ

12 листопада 2019 року відбулася нарада працівників культури Матеївецької ОТГ. В роботі наради взяли участь: заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Любомир Веселовський, начальник відділу освіти, молоді і спорту, культури Матеївецької ОТГ Світлана Головань, методист з питань культури відділу освіти, молоді і спорту, культури Галина Тарновецька, працівники закладів культури нашої громади.

11:12 12.11.2019

8 листопада — церковне свято великомученика Димитрія Солунського

8 листопада ми святкуємо пам’ять видатного святого Християнської Церкви – великомученика Димитрія Солунського. Саме в цей день у нашій громаді святкують свої храмові свята села Ганнів та Кропивище.

10:56 08.11.2019

У Тлумачі відбулася обласна колегія управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації

У четвер, 24 жовтня, в Тлумацькому народному домі відбулася колегія управління культури, національностей та релігій Івано-Франківської ОДА, в якій взяла участь методист з питань культури Матеївецької ОТГ Галина Тарновецька.

10:52 25.10.2019

Польські колеги-бібліотекарі на теренах Матеївецької громади

Обмін досвідом – це завжди цікаво та пізнавально, а обмін досвідом в міжнародному форматі є ще більш цінним. Ми ділимось власним досвідом та напрацюваннями, а взамін отримуємо ще більше ідей для втілення у своїй громаді.

13:11 21.10.2019

Воля дорожча за життя

З метою вшанування мужності та героїзму оборонців незалежності й територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві щорічно з 2014 року в Україні відзначається День захисника України, свято мужності та героїзму.  Ця дата символізує нерозривний зв’язок усіх поколінь захисників України: воїнів нашої Русі, козаків, учасників збройних формувань УНР, українців, які обороняли і звільняли Батьківщину від нацистів, воїнів української повстанської армії та сьогоднішніх захисників нашої держави.

10:40 15.10.2019

Акція# День у бібліотеці

З нагоди Всеукраїнського дня бібліотек, який відзначають 30 вересня у бібліотеці с. Семаківці відбулася акція # Деньубібліотеці. В акції взяли участь найактивніші користувачі бібліотеки – учні 3-4 класів початкової школи. Діти розповідали про свої улюблені книжки, які вони брали у бібліотеці.

14:36 01.10.2019

Організація сімейного та родинного дозвілля у клубних закладах»

30 вересня 2019 року у навчально-методичному центрі культури і туризму Прикарпаття в м. Івано-Франківську відбувся обласний семінар директорів, завідувачів методичними кабінетами районних, міських Палаців Будинків культури, Народних домів та директорів базових клубних закладів ОТГ на тему: "Організація сімейного та родинного дозвілля в клубних закладах". У програмі семінару:

14:34 01.10.2019