Заходи освіти

В Матеївецькій громаді завершились змагання ІІ етапу Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги». В зв’язку з погодніми умовами юні футболісти змагалися в спортивному залі м. Коломия на вул. Довбуша. Тут же свою майстерність продемонструвала команда «Незламні» Дебеславцівської гімназії з черліденгу. За відсутності конкурентів вони стали переможцями і будуть представляти Матеївецьку громаду  в змаганнях ІІІ етапу.    Зате в іграх з футзалу точилася вперта боротьба, ніхто не хотів програвати, ігри були безкомпромісні, вирували емоції радості і смутку. В підсумку переможцями ІІ етапу змагань з футзалу стала команда «Енерджі» Матеївецької гімназії філії Замулинецького ліцею. Друге місце посіла команда «Вітролом» Замулинецького ліцею, третє місце виборола команда « Юні орли» Трацького ліцею. Команди- призери нагороджені кубками, медалями, дипломами, команди, які не вибороли призових місць отримали дипломи за участь у змаганнях.    Команди-переможці ІІ етапу змагань з видів спорту готуються до участі в  ІІІ  етапі  Всеукраїнських змагань « Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».

20:30:10 15.03.2024

Відкриття ІІ етапу Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» у стінах Матеївецької гімназії

6 березня в стінах Матеївецької гімназії відбувся II етап Всеукраїнських змагань з баскетболу "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги" під гаслом "Разом переможемо". В змаганнях взяли участь команди Замулинецького ліцею, Пилипівської гімназії та Матеївецької гімназії Замулинецького ліцею.    Переможцями змагань стала команда "Енерджі" Матеївецької гімназії, друге місце посіла команда "Вітролом" Замулинецького ліцею і бронзу виборили юнаки команди "Титани" Пилипівської гімназії.

12:44:08 08.03.2024

Відкриття ІІ етапу Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» у стінах Трацького ліцею

Сьогодні, в День єднання, Трацький ліцей радо зустрічав гостей. Адже саме в стінах закладу відбувся II етап Всеукраїнських змагань з волейболу "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги" під гаслом "Разом переможемо". Участь у змаганнях брали команди закладів освіти нашої громади. Також на заході були присутні гості: заступник сільського голови Матеївецької сільської ради - Володимир Багайлюк, начальник відділу освіти, молоді та спорту, культури - Світлана Головань, секретар сільської ради - Оксана Чобан, директор Центру дозвілля дітей та юнацтва Матеївецької сільської ради - Василь Воронюк, староста сіл - Ігор Черешньовський, вчитель фізичної культури Замулинецького ліцею - Петро Юзюк, вчитель фізичної культури Пилипівської гімназії - Дарія Слободян, вчитель фізичної культури Матеївецької гімназії - Анастасія Луканюк, вчитель фізичної культури Дебеславцівської гімназії - Василь Яремійчук.

17:31:50 16.02.2024

Відкриття ІІ етапу Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» у стінах Замулинецького ліцею

15 лютого у стінах Замулинецького ліцею відбулася урочиста частина відкриття ІІ етапу Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» під гаслом “РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО!". Розпочали свято виконанням Гімну України. Хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять всіх тих, хто віддав своє життя, захищаючи та боронячи територіальну цілісність України.

19:05:23 15.02.2024

Відбір кандидатур для призначення персональних стипендій

Конкурсною комісією Матеївецької сільської ради проводиться відбір кандидатур для призначення персональних стипендій для обдарованих дітей закладів загальної середньої освіти Матеївецької сільської ради.

10:27:22 01.06.2021

Відбір кандидатур для призначення персональних стипендій

Конкурсною комісією Матеївецької сільської ради об’єднаної територіальної громади проводиться відбір кандидатур для призначення персональних стипендій сільського голови Матеївецької сільської ради об’єднаної територіальної громади в галузі освіти, для обдарованих дітей закладів загальної середньої освіти.

10:47:24 05.06.2020

Вітаємо школярів із закінченням навчального року!

Літо починається! Сільський голова та колектив відділу освіти, молоді і спорту, культури Матеївецької сільської ради ОТГ бажають школярам та вчителям гарного відпочинку, а випускникам – успішного вступу до середніх спеціальних та вищих навчальних закладів.

10:15:53 29.05.2020