Заходи освіти

Аналіз методичної роботи за І семестр 2019-2020н.р.

У період, коли освіта України набуває кардинальних змін, виникає необхідність в оновленні методів та прийомів навчання, в залученні інноваційних методик процесу формування в учнів предметних та життєвих компетентностей. Сучасному суспільству потрібні громадяни, які здатні приймати нестандартні рішення, тобто підходити до вирішення тієї чи іншої проблеми, самоконтролювати та самооцінювати результати своєї діяльності.

09:25:06 27.12.2019

Коли педагог займається улюбленою справою

Коли педагог займається улюбленою справою, покращує свою фахову майстерність, втілює омріяні перспективи у роботу – ось тоді це справжні курси підвищення кваліфікації, які залишають добрий слід у освітянській роботі.

12:34:06 17.10.2019

«Зарваниця» згуртовує навколо себе

З кожним роком роль Зарваниці у духовному і суспільному житті нашого народу зростає і впевнено здобуває все ширше світове визнання. Марійський духовний центр «Зарваниця» згуртовує навколо себе вірних в єдину націю, утверджує в серцях українську державність, підносить її авторитет.

13:05:04 01.10.2019

Відбір кандидатур для призначення персональних стипендій

Конкурсною комісією Матеївецької сільської ради об’єднаної територіальної громади проводиться відбір кандидатур для призначення персональних стипендій сільського голови Матеївецької сільської ради об’єднаної територіальної громади в галузі освіти, для обдарованих дітей закладів загальної середньої освіти.

11:42:49 07.06.2019

Урочисте підбиття підсумків всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019»

Учитель закладає моральну основу нації, розкриває перед учнями різні грані багатовимірної дійсності і закликає бути активними творцями нового життя, побудованого на принципах поваги до іншого, патріотизму, шанобливого ставлення до своєї мови, культури та історії.

14:44:02 19.04.2019

Розколяда 2018

Хоча ще не настала Різдвяна пора, коли всі християни славлять народження Месії, чудові українські традиції колядування та віншування відбулися  22 листопада  на теренах Замулинецького НВК. Цьогоріч у фольклорно-етнографічному конкурсі взяли участь чотири заклади загальної середньої освіти  Матеївецької ОТГ: Матеївецький НВК, Замулинецький НВК, Пилипівський НВК, Дебеславцівська ЗОШ І-ІІ степенів.

13:28:49 04.12.2018

Профінформаційний семінар «Моя професія: консультаційна мережа»

23.11.2018р. в Матеївецькій ОТГ для педагогічних  працівників закладів загальної середньої освіти  проходив  профінформаційний семінар - презентація веб-базової платформи для он-лайн профорієнтаційного консультування «Моя професія: консультаційна мережа» .

13:24:51 04.12.2018