Заходи освіти

Розколяда 2018

Хоча ще не настала Різдвяна пора, коли всі християни славлять народження Месії, чудові українські традиції колядування та віншування відбулися  22 листопада  на теренах Замулинецького НВК. Цьогоріч у фольклорно-етнографічному конкурсі взяли участь чотири заклади загальної середньої освіти  Матеївецької ОТГ: Матеївецький НВК, Замулинецький НВК, Пилипівський НВК, Дебеславцівська ЗОШ І-ІІ степенів.

13:28:49 04.12.2018

Профінформаційний семінар «Моя професія: консультаційна мережа»

23.11.2018р. в Матеївецькій ОТГ для педагогічних  працівників закладів загальної середньої освіти  проходив  профінформаційний семінар - презентація веб-базової платформи для он-лайн профорієнтаційного консультування «Моя професія: консультаційна мережа» .

13:24:51 04.12.2018

Нетрадиційні форми і методи роботи МО педагогічних працівників ЗЗСО Матеївецької ОТГ

«Найважливіша умова успішної роботи школи – це багате, різносторонне, інтелектуальне життя педагогічного колективу, допитливість, інтерес до нового в науці, постійний інтелектуальний ріст, удосконалення.

15:15:50 03.12.2018

До знаменної дати 100-річчя утворення ЗУНР

До знаменної дати 100-річчя утворення ЗУНР у закладах загальної середньої освіти було проведено ряд виховних заходів. Класні керівники та вчителі початкових класів провели тематичні уроки, вікторини, виховні години про діячів державотворення.

14:48:06 27.11.2018

Звіт роботи методичних обєднань

2 листопада 2018 року відбулося чергове засіданя МО вчителів динамічної групи на базі Дебеславцівської ЗОШ І-ІІ ст. Вчитель образотворчого мистецтва - Слободян Інна Михайлівна вирішила обрати нестандартну форму роботи – екскурсію  до мистецького центру «Світовид».

14:12:28 27.11.2018

П'ята річниця революції гідності

З 21 - 23 листопада у Матеївецькому НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ»,  Замулинецькому НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ», Пилипівському НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ», Дебеславцівській ЗОШ І-ІІ ступенів було проведено ряд заходів до Дня Гідності та Свободи під назвою «Україна – країна гідності і свободи», події в історії сучасної України, яка змінила життя багатьох українців, їхнє бачення світу і себе у ньому.

11:43:44 27.11.2018

Чергове засідання психологів та педагогів

Чергове засідання психологів та педагогів, які працюють за проектом нової української школи відбулося 02.11 2018р., під назвою «Психологічний супровід НУШ», а тема першого семінару – «Мобільність педагога».

14:39:33 16.11.2018

Відкриття майданчика зі штучним покриттям у Пилипах

Відкриття майданчика зі штучним покриттям у Пилипах Матеївецької ОТГ стало справжнім святом  – це велика подія для спортивної громади. Головною метою даного проекту було привернути увагу молоді до активного способу життя та змістовного дозвілля. Створення умов для занять спортом дозволить виховувати здорову націю. Завдяки спільним зусиллям влади й громади, школярі та молодь району у вільний час віддаватимуть перевагу заняттям спортом на майданчику, тим самим зміцнюючи своє здоров’я.

14:33:42 16.11.2018

Новосілля в Залучанському НВК

Світлі та просторі приміщення, нові меблі, яскравий дизайн, веселі казкові герої – такий вигляд має Залучанський НВК.  12 жовтня, гарного погожого ранку, жителів села Залуч зібрала дуже радісна подія – відкриття ще однієї групи в дошкільному навчальному закладі. Це стало можливим тільки після того, коли всі об'єднали свої зусилля. Адже від того, як ми дбаємо про підростаюче покоління, залежить завтрашній день суспільства.

14:23:45 16.11.2018