СУЧАСНИЙ ІНТЕРНЕТ У ЗАПРУТСЬКІ СЕЛА

Дата: 16.05.2018 16:34

Майже чотири десятки питань розглянули депутати на ХІІ позачерговій сесії Матеївецької ОТГ. Серед пріоритетних – бюджетні та земельні, доповідачами по яких виступили головний бухгалтер Надія Зубенко, спеціаліст-землеупорядник Володимир Багайлюк. На початку засідання до присутніх звернувся директор ТРК НТК Василь Дем'янюк, який розповів про наміри очолюваної ним компанії провести до запрутських сіл високошвидкісний інтернет. За словами п. Василя, інтернет-провайдер НТК за помірну ціну забезпечить населення якісними послугами.

Сучасний, потужний провідний інтернет не залежатиме від погодних умов. Також очільник НТК запевнив голову громади Петра Книшука і депутатів, що у закладах медицини, які знаходяться на території ОТГ, інтернет буде безкоштовним. Парламентарі підтримали перелік об'єктів, які будуть фінансуватися за рахунок інфраструктурної субвенції. Кошти вирішили розподілити на реалізацію різноманітних проектів у старостинських округах. Зокрема, у Замулинцях завершать ремонт дороги по вулиці Шевченка. У Матеївцях заплановано капітальний ремонт дороги по вулицях І. Франка та І. Мазепи. Також буде профінансовано ремонт дорожнього покриття вулиць Шкільна і Довбуша у Дебеславцях. Натомість у Пилипах будуватимуть спортмайданчик зі штучним покриттям. Також голова Матеївецької сільської ради ОТГ Петро Книшук наголосив на важливості спорудження нового моста через річку Прут, по якому міг би пересуватися як легковий, так і вантажний транспорт. Серед інших, депутати обговорили напрями роботи у рамках програми «DOBRE», план соціально-культурного розвитку громади.