Оголошення

Громадське слухання

Оголошення:  22.05.2020 о 11:00 в с. Дебеславці в клубі, будуть проведені громадські слухання  на тему: «Видобування корисних копалин (промислова розробка родовищ), а саме газу природного вільного, буде відбуватись на підставі спеціального дозволу на користування надрами».

12:34:49 18.05.2020

УВАГА Коронавірус !!! Призупинено особисті прийоми громадян.

У зв’язку із загрозою епідемії коронавірусної інфекції та недопущення масового поширення COVID-19 в Україні на позачерговомузасіданніДержавноїкомісії з питаньтехногенно-екологічноїбезпеки та надзвичайних ситуацій було прийнято рішення тимчасово припинити проведення особистих прийомів громадян в усіх органах державноївлади та органах місцевогосамоврядування.

09:37:38 17.03.2020

ПЕРЕЛІК майна спільної власності Матеївецької об’єднаної територіальної громади, які пропонується відчужити шляхом продажу на аукціоні в електронній формі

09:43:43 17.01.2020

Оголошення

Оголошення про конкурс на право здійснення незалежної оцінки вартості комунального майна Матеївецької сільської об’єднаної територіальної громади.

09:40:24 17.01.2020