Оголошення

Філія "Коломийське лісове господарство" ДСГП "Ліси України" оголошує про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності

09:36:01 28.02.2024

Про присвоєння звання Героя України (посмертно) військовослужбовцю Збройних Сил України Голубці Івану Васильовичу!

Депутат Матеївецької сільської ради Орислава Янишенко звертається до жителів Матеївецької територіальної громади із проханням підписати петицію на присвоєння звання Героя України (посмертно) військовослужбовцю Збройних Сил України, Голубці Івану Васильовичу.

13:49:29 18.12.2023

Стара, нова хвороба

Гострий гепатит А або хвороба Боткіна в минулому, нагадала про себе спалахом у Вінницькій області. За офіційними даними з середини жовтня там захворіло більше 250 осіб.  Дану хворобу викликає специфічний вірус, що передається від людини до людини через забруднену воду, харчові продукти, рідше через прямий контакт. Хвороба відноситься до так званих хвороб мандрівників та має 2 особливості:

11:43:13 02.11.2023

Про проведення громадських слухань

10.11.2023 року о 10:00 в с. Перерив по вул. Л. Українки, 22а будуть проведені громадські слухання на тему: «Про затвердження детального плану території для зміни цільового призначення земельної ділянки з будівництва та обслуговування будівель торгівлі під будівництво та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд з реконструкцією магазину під житловий будинок по вул. Л. Українки, 22а в с. Перерив, Коломийського району Івано-Франківської області"

09:56:26 30.10.2023