Оголошення

ЗАЯВА ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ ПРОЕКТУ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ МІСЦЕВОГО РІВНЯ «ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПЛАН З ПЛАНОМ ЗОНУВАННЯ СІЛ ПИЛИПИ, ТРОСТЯНКА, КРОПИВИЩЕ, ЗАЛУЧЧЯ, ДЕБЕСЛАВЦІ, ЛИПНИКИ, ГАННІВ, КРИНИЧКИ МАТЕЇВЕЦЬКОЇ СІЛ

ЗАЯВА ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ ПРОЕКТУ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ МІСЦЕВОГО РІВНЯ «Генеральний план з планом зонування сіл Пилипи, Тростянка, Кропивище, Залуччя, Дебеславці, Липники, Ганнів, Кринички Матеївецької сільської ради ТГ Коломийського району Івано-Франківської області»

09:52:43 30.07.2021

Водно-нітратна метгемоглобінемія у дітей, профілактика

Постійний контроль Коломийським районним центром ДУ «Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» за якістю криничної води та каптажів на території  району свідчить, що в багатьох джерелах нецентралізованого водопостачання перевищено норми вмісту нітратів .

13:04:24 25.06.2021

Отруєння рослинами в побуті

Отруєння рослинами частіше зустрічається у дітей, коли вони беруть до рота або з’їдають апетитні на вигляд ягоди, стеблі, насіння або листя таких рослин. Найбільш небезпечним є цикута або вєх отруйний – багаторічна рослина. Вона має стебло до 1,5 м висоти, дрібні білі квіти, які зібрані у парасольку, за зовнішнім виглядом та запахом нагадує сельдерей та петрушку. Росте він уздовж берегів річок та каналів. Особливо отруйним є кореневище рослини, яке приймають за моркву, чи буряк. Він солодкий на смак та має запах сушених яблук. При отруєнні швидко розвивається важкий стан: біль в шлунку, головокружіння, слинотеча, блювота, утруднене дихання, судоми. Смерть може настати в найближчі 1-2 години після появи перших ознак отруєння.

10:28:57 25.06.2021

Небезпечний отруйний борщівник: що робити при опіці рослиною

Одна з найбільш серйозних ядовитих рослин – борщівник Сосновського. На відміну від свого нешкідливого побратима борщівника сибірського, цей житель лісів і полів дуже і дуже небезпечний. В кінці червня-липні якраз настає пора його цвітіння.

09:44:57 25.06.2021

Фотовиставка "Це моя Україна" з нагоди 25-ї річниці прийняття Конституції України

Запрошуємо жителів Матеївецької ТГ відвідати відкриття фотомистецького проекту "Це моя Україна" з нагоди 25-ї річниці прийняття Конституції України та на знак пошани великого вкладу до розвитку культури в Україні видатного фотохудожника Василя Пилип'юка, який відбудеться 28 червня о 14:00 год. у Матеївецькому Будинку культури

14:16:10 18.06.2021