Оголошення

УВАГА Коронавірус !!! Призупинено особисті прийоми громадян.

У зв’язку із загрозою епідемії коронавірусної інфекції та недопущення масового поширення COVID-19 в Україні на позачерговомузасіданніДержавноїкомісії з питаньтехногенно-екологічноїбезпеки та надзвичайних ситуацій було прийнято рішення тимчасово припинити проведення особистих прийомів громадян в усіх органах державноївлади та органах місцевогосамоврядування.

09:37:38 17.03.2020

ПЕРЕЛІК майна спільної власності Матеївецької об’єднаної територіальної громади, які пропонується відчужити шляхом продажу на аукціоні в електронній формі

09:43:43 17.01.2020

Оголошення

Оголошення про конкурс на право здійснення незалежної оцінки вартості комунального майна Матеївецької сільської об’єднаної територіальної громади.

09:40:24 17.01.2020

Громадське слухання: приватизація, орендування, бюджет на 2020 рік.

Оголошення:  10.12.2019 о 15:00 в с. Матеївці, приміщення БК с. Матеївці будуть проведені громадські слухання  на тему: «Про оренду об'єктів нерухомого майна комунальної власності Матеївецької об’єднаної територіальної громади» , «Про приватизацію майна спільної власності Матеївецької об’єднаної територіальної громади», «Про затвердження Порядку надання орендарю згоди орендодавця майна Матеївецької об’єднаної територіальної громади на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого майна»,  Про бюджет Матеївецької  сільської об’єднаної територіальної громади  на 2020 рік.

16:52:15 05.12.2019

Громадське слухання

Оголошення:  06.12.2019 о 10:00 в с. Перерив урочище «Нова толока», будуть проведені громадські слухання  на тему: «Про розробку детального плану території для відведення земельної ділянки під будівництво та обслуговування житлового і господарських споруд (за рахунок присадибної ділянки ( Рачук О.В.)  в                      с. Перерив урочище «Нова толока»

08:38:22 04.12.2019