Новини Івано-Франківського обласного центру зайнятості

Рекрутинг від служби зайнятості – сучасний підхід у підборі кадрів

Державна служба зайнятості є найбільшим і найпотужнішим безкоштовним рекрутинговим агентством в Україні, яке забезпечує роботодавців кваліфікованими працівниками та надає гідну роботу тим, хто її шукає!

11:27:50 17.06.2024

Визначено чергових переможців урядових програм «Власна справа» та «Грант для ветеранів»

Нещодавно Державним центром зайнятості було визначено переможців десятого періоду подачі заяв на отримання мікрогрантів згідно програми «Власна справа», за результатами якого Івано-Франківська область знову у п’ятірці лідерів серед регіонів з найбільшою кількістю прийнятих позитивних рішень.

11:20:01 17.06.2024

36 подавачів заяв з Івано-Франківщини вже отримали позитивне рішення Державного центру зайнятості щодо надання їм мікрогрантів

З 1 лютого 2023 року продовжила діяти урядова програма надання грантів для створення або розвитку бізнесу «єРобота», яка спрямована на сприяння функціонуванню малого і середнього бізнесу та створення нових робочих місць.

15:14:41 09.05.2023

Хто може претендувати на програму «Грант для ветеранів»?

З 10 квітня 2023 року в рамках реалізації урядового проєкту єРобота почала діяти нова програма – надання грантів для ветеранів та членів їх сімей на створення або розвиток власного бізнесу (надалі - «Грант для ветеранів»).

09:08:37 26.04.2023

Які напрямки витрат можуть покриватися за рахунок гранту на створення або розвиток власного бізнесу?

Постановою Кабінету Міністрів України від 30 березня 2023 року № 286, серед іншого, внесено зміни до урядової постанови від 21 червня 2022 року № 738 та затверджено Порядок надання грантів на створення або розвиток власного бізнесу учасникам бойових дій, особам з інвалідністю внаслідок війни та членам їх сімей.

15:14:21 13.04.2023