Історичне зібрання у Матеївцях - перша сесія Матеївецької об'єднаної територіальної громади

Дата: 28.12.2016 09:48

Новоутворені об’єднані громади починають свою діяльність. Так, у вівторок відбулась перша сесія Матеївецької ОТГ. На початку голова виборчої комісії Галина Шуп’як ознайомила депутатів та запрошених із результатами виборів. Далі сесію вів новообраний очільник громади Петро Книшук. Петро Васильович запросив священиків благословити зібрання, прийняв присягу посадової особи органів місцевого самоврядування. Перед тим, як перейти до порядку денного, новоспеченого голову вітали перші особи району, депутати обласної, районної ради, підприємці, сільські голови нашого району та сусідньої Снятинщини.

У свою чергу, п. Петро подякував виборцям за довіру та зазначив, що поважає вибір тих, хто підтримав його опонентів.
– Особливо я вдячним своїм вчителям, наставникам, які допомагали торувати непростий життєвий шлях. Це – Василь Попадюк, Василь Ткачук, Степан Панченко, Катерина Грабовецька. Спасибі голові обласної «Батьківщини» Дмитру Шлемку, екс-голові районної ради Богдану Болюку, який залучив мене у політичне русло, депутатському корпусу обласної та районної рад та всім, хто був і є моїми соратниками та однодумцями, – зазначив Петро Книшук.

Серед питань, які головуючий запропонував на розгляд першої сесії, найбільший інтерес викликали кадрові призначення. Зокрема, депутати одноголосно підтримали кандидатури на посади секретаря, заступника та керуючого справами. Отож, секретарем Матеївецької об’єднаної громади обрано депутата від Замулинців, педагога Світлану Селезінку. Заступником голови став Василь Маруняк, житель Кропивища, з чималим досвідом роботи у місцевих органах самоврядування. Любов Томенчук, за плечима якої більш як десятилітній досвід роботи секретарем Матеївецької сільради, обрана керуючою справами виконавчого комітету.
Серед інших депутати затвердили положення про старосту, утворили постійні комісії, підтримали рішення про реорганізацію Дебеславцівської, Пилипівської, Семаківської сільських рад.