І В 60 МИ БУДЕМ МОЛОДІ

Дата: 05.06.2018 17:27

І В 60 МИ БУДЕМ МОЛОДІ, –  переконані в цьому випускники 1975 року Замулинецької школи, які 27 травня зустрілися в селі Семаківці Матеївецької ОТГ. Заповнена людьми церква Святого Василія Великого. Акафіст за здоров'я до Пресвятої Богородиці. Божественна літургія та панахида за тими, хто вже за межею вічності. Теплі вітальні слова місцевого пароха отця Василя Чупрея тим, кому вже є і невдовзі буде 60 літ.

Особливо тепло він подякував нашим учителям, присутнім у церкві: класним керівникам Ганні Йосипівні Зубенко, Сергію Іллічу Семенюку, а також Ганні Михайлівні Гуменюк, Марії Іванівні Рачук, Марії Дмитрівні Семенюк та Василю Івановичу Гошулею. За святковим столом привітав ювілярів Любомир Веселовський – заступник голови сільради Матеївецької ОТГ. Зворушливі промови колишніх учителів і учнів, що приїхали з Києва, Львова, Одеської, Миколаївської, Чернівецької областей, з Івано-Франківська, Коломиї та навколишніх сіл, чергувалися з сумними і веселими піснями, танцями... Забава вдалась на славу. Щемні спогади про щасливі роки юності нагадали, що «було і нам 17 літ...». Організувала цей неповторний захід Галина Дмитрук-Іллюк, якій допомагали Ганна Надурак-Первусяк, Марія Черней і Галина Вірстюк-Юзюк.
Володимир ПОКИДКО з Дебеславців.