Звіт роботи методичних обєднань
2 листопада 2018 року відбулося чергове засіданя МО вчителів динамічної групи на базі Дебеславцівської ЗОШ І-ІІ ст. Вчитель образотворчого мистецтва - Слободян Інна Михайлівна вирішила обрати нестандартну форму роботи – екскурсію до мистецького центру «Світовид».
Тут вчителі Матеївецько ОТГ мали можливість взяти участь в майстер-класі з розпису по склі, який провів художник з Коломиї Олег Лабурак. Всі присутні охоче розмальовували акрилом картину «Кіт Ґудзик», який є головним героєм казок художника. Цьому літературному персонажу в Коломиї відкрито пам'ятник.
Де творчість поєдналася з розумом – народилося диво. Вчителі створили неперевершені роботи, відкрили в собі потенціал до нової творчості і натхнення. Всі присутні від такого виду роботи були взахваті. Живий діалог учасників дав змогу відпочити душею, подарували один одному позитивні емоції.
Також цього дня у мистецькому центрі «Світовид» відбулася виставка картин, митця з Івано-Франківська – Миколи Качура під назвою «Карпатські мотиви». Вчителі із задоволенням оглядали картини, на яких зображені душа та велич карпатських гір, стали свідками народження нової картини автора.
6 листопада 2018 року на базі Матеївецького НВК «ЗОШ І-ІІст.-ДНЗ» відбувся семінар-практикум вчителів суспільствознавчих дисциплін на тему: «Використання краєзнавчого матеріалу на уроках історії та в позаурочний час»
Учні школи під керівництвом Г.І. Григор’євої підготували літературно-музичну композицію присвячену 100-річчю Листопадовому зриву «Бо ж нині…Нині день святий…»
Під час практичної роботи з книгою Г. Григор’євої «Історія села Перерив», вчителі МОсуспільствознавчих дисциплін обговорили перебіг листопадових подій в селах Матеївецької ОТГ. Члени МО розпочали роботу над проектом створення музею історії сіл Матеївецької ОТГ за планом:
- перша згадка;
- походження назви села;
- основні віхи історії;
- визначні постаті;
- ремесла;
- одяг.
26 жовтня 2018 року відбулося методичне об‘єднання вчителів початкових класів на базі Залучанського НВК на тему: «Наступність між дошкільним навчальним закладом і закладом освіти». Засідання відбувалося у формі круглого столу. Мета роботи методичного об'єднання вчителів - створення комфортних умов для навчання, за яких учень відчуває свою успішність, свою інтелектуальну досконалість, відчуває себе частинкою соціуму, його невід'ємною ланкою. Тому ця проблема і охопила всі сфери шкільного життя, весь навчально-виховний процес, де в центрі стоїть особистість - учень, з інтелектуальним, фізичним, творчим потенціалом.
Учасниками МО були вчителі 1 і 4 класів та вихователі ДНЗ. Всі присутні відвідали РАНКОВУ ЗУСТРІЧ в 1 класі. Для згуртування дитячого колективу вчитель Фуфалько Л.М. використовує форми гри і свята. Спостерігалися творчість і натхнення вчителя, проводився рівноправний діалог між учителем та учнями.
Вчителі 2,3 і 4 класів, а також вихователі ДНЗ залучили дітей до участі у позакласному виховному заході патріотичного спрямування .
Для учасників методичного об‘єднання було проведено КВЕСТ на знання географічного розташування сіл Матеївецької ОТГ.