Нетрадиційні форми і методи роботи МО педагогічних працівників ЗЗСО Матеївецької ОТГ

Дата: 03.12.2018 15:15

«Найважливіша умова успішної роботи школи – це багате, різносторонне, інтелектуальне життя педагогічного колективу, допитливість, інтерес до нового в науці, постійний інтелектуальний ріст, удосконалення.

В.Сухомлинський

23 листопада відбулося чергове засідання МО вчителів математичного циклу. Педагоги мали змогу побачити роботу підприємства та отримати базову презентаційну інформацію, про завод  LEONI . Завдяки такого роду співпраці, вчителі мають змогу донести до своїх вихованців інформацію про перспективи навчання та їхнього розвитку в майбутньому, дати ще один поштовх до потреби якісного навчання.

Отже, відвідування підприємства дало можливість поцінувати свої обов’язки, бути носієм того мудрого, доброго, вічного, що має ймення  - вчитель. Цікава розповідь про історію та життя заводу захопила всіх присутніх. Під час екскурсії вівся діалог між керівниками, які вміло давали відповіді на поставлені запитання про роботу на кожні ділянці цеху.

По закінченні цікавої екскурсі, всі з веселим настроєм попрямували додому.

Кожен учитель знає: усе закладене в початковій школі стає основою для подальшого навчання. Так 29 листопада відбулося чергове засідання МО вчителів іноземної мови на базі Замулинецького НВК. Всі присутні мали змогу  відвідати відкритий урок англійської мови в 1 класі.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Цікавим  та театралізованим  був позакласний захід, де учні показали свою майстерність слова та артистичність. Спільно з Лілією Мицак  вони вміло зіграли казку, а головне  - показали свої знання з німецької мови.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Вчителі не тільки показали свою майстерність, але  щиро та відверто поділилися своїм досвідом.