Розколяда 2018

Дата: 04.12.2018 13:28

Хоча ще не настала Різдвяна пора, коли всі християни славлять народження Месії, чудові українські традиції колядування та віншування відбулися  22 листопада  на теренах Замулинецького НВК. Цьогоріч у фольклорно-етнографічному конкурсі взяли участь чотири заклади загальної середньої освіти  Матеївецької ОТГ: Матеївецький НВК, Замулинецький НВК, Пилипівський НВК, Дебеславцівська ЗОШ І-ІІ степенів.

Кожний колектив гідно продемонстрував свій виступ, неповторність, майстерність, автентичність колядок. Лунало чимало стародавніх творів інтерпретованих по-сучасному. Учасники щедро засівали усіх присутніх побажаннями добра, миру та злагоди у Новому році, показали весь колорит зимових свят.  За підсумками заходу на конкурсній основі, визначено кращий колектив, який візьме участь у другому районному етапі даного конкурсу. Захищати Матеївецьку ОТГ поїде колектив Замулинецього НВК.

Приємно, що ми і досі звертаємося до народного,рідного, адже , коли підрубують корінь, - сохне рід, а доки ми п’ємо джерело знань наших предків, доти будемо звучати як нація, як народ.

Ми щиро вдячні всім за вміння так майстерно за короткий час зорганізувати таке чудове різдвяне дійство. Тому маємо пам’ятати та берегти наші славні українські традиції.

Єдності нам, згуртованості. Хай ведуть нас до нього споконвічні ідеали, виявлені в неперевершених своєю святковістю, красою, добром.