e-mail: mateivoth@ukr.net___ тел. 03433 9-21-97____ графік роботи: пн-пт 8:00-17:15

Вічна пам'ять любимому сину родини Мельничуків

Дата: 27.03.2019 13:14

Сільський голова, виконавчий комітет, апарат сільської ради, депутати, керівники бюджетних установ Матеївецької сільської ради об'єднаної територіальної громади висловлюють щирі співчуття депутату сільської ради Мельничуку Мирославу Ярославовичу та заступнику директора з навчально-виховної роботи Пилипівського НВК «ЗОШ І-ІІст.- ДНЗ» Мельничук Любові Василівні з приводу трагічної смерті сина.

У ці скорботні дні щиро співчуваємо рідним і близьким покійного. Важко знайти слова втіхи коли стається непоправне – смерть найдорожчої людини. Ми не в змозі змінити обставини, лише просимо Всевишнього дати сил рідним перенести біль втрати, а душу покійного прийняти в Царство Небесне. Хай земля йому буде пухом!