Щирі співчуття Ганні Григор'євій з приводу непоправної втрати

Дата: 16.05.2020 22:04

Працівники закладів культури Матеївецької ОТГ щиро співчувають художньому керівнику Народного аматорського фольклорно-етнографічного колективу "Веселі молодиці" Народного дому с. Перерив Ганні Григор'євій з приводу непоправної втрати - смерті сина Олега.
Пішла з життя людина прекрасної душі, відкритого і доброго серця. Він жив, радів світу, людям, що оточували його. У скорботі низько схиляємо голови, молимося за упокій душі покійного. Віримо, що Всемилостивий Господь прийме його світлу та щиру душу в Царство Небесне. Вічна і світла пам'ять йому.