Профорієнтаційна робота для учнівської молоді

Дата: 19.11.2021 14:01

Фото без опису Фото без опису

12 листопада 2021 року працівниками Коломийської міськрайонної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості було організовано та проведено ряд профорієнтаційних заходів для учнівської молоді Замулинецького ліцею Матеївецької територіальної громади, Коломийського ліцею №5 імені Т.Г.Шевченка та Сопівського ліцею Печеніжинської ОТГ.

Враховуючи особливості епідеміологічної ситуації в регіоні, заходи проводилися дистанційно. На даних заходах учні мали можливість ознайомитися з сучасними підходами до професійного самовизначення та побудови професійного майбутнього, дізналися про правила вибору майбутньої професії та як уникнути помилок, здійснюючи цей важливий вибір. Школярам також було запропоновано пройти тестування на інформаційних ресурсах служби зайнятості та скористатися електронними сервісами, де є змога отримати послуги з профорієнтації у дистанційному режимі.

З метою ознайомлення із світом професій учням була наведена профорієнтаційна класифікація професій, розроблена Є.О.Клімовим. Також було наведено приклади існуючих в світі рідкісних професій.

Під час заходів школярі були досить активними та отримали багато корисної інформації, яка стане їм у нагоді при виборі професійного шляху.