Допомога від Польщі

Дата: 18.03.2022 17:14

Сьогоднi нам як нiколи важливо знати, що ми не залишилися наодинцi зi страшним ворогом, а маємо до кого звернутися за допомогою у такий непростий для нашої країни час. Поки в нас є пiдтримка – з нами завжди буде вiра i надiя на перемогу. Любомир Веселовський, голова Матеївецької сiльської територiальної громади Коломийського району Iвано-Франкiвської областi та волонтер, Петро Семенюк висловлюють щиру подяку P.P.H.U.GETH Tomasz Guderski, ul. Skosna, 16, 30-383, Krakow, NIP 679-000-31-24, за надану посильну матерiальну допомогу засобами першочергової медичної допомоги для українських вiйськових.

Дякуємо сусiдам, що не стоять осторонь, а допомагають нам у цiй жорстокій боротьбi з кривавим нелюдом. У взаємодопомозi, пiдтримцi ми впевненi, що вистоїмо та переможемо окупанта на Богом данiй Українськiй землi!