Не перестаємо підтримувати!!! Ще трохи допомоги біженцям з Маріуполя і Бердянська та жителям Запорізької області.

Дата: 09.04.2022 12:31

Вчора 8-го березня 2022 року за сприяння Асоціації об’єднаних громад Прикарпаття було організовано збір та подальше транспортування гуманітарної допомоги для евакуйованих людей з місць ведення воєнних дій (Бердянськ, Маріуполь) та безпосередньо жителів Запорізької області.

Фото без опису           Фото без опису

До участі в спільній справі долучилися: Чернелицька , Білоберізька і Зеленська, Матеївецька, Букачівецька, Рожнівська, Верховинська, Коршівська територіальні громади, з яких було доставлено в пункут збору (Матеївецька ТГ) продовольчі товари зібрані жителями з населених пунктів вищезазначених громад, а саме: тушонки, паштети, овочеві закрутки та консервації, крупи, макаронні вироби, печиво, чай та кава, харчові напівфабрикати, а також велика кількість овочів (картопля, буряк, цибуля) та фруктів. Керівництвом Матеївецької ТГ в пункті формування гуманітарного вантажу було організовано розвантаження та завантаження даної продукції. До роботи долучились десятки жителів Матеївецької громади. Велика подяка Асоціації ОТГ прикарпаття за активну позицію, координацію роботи та безпосередню участь, всі територіальним громадам, а також кожному із тих людей хто долучився до спільної доброї справи. Все буде УКРАЇНА !!!

Фото без опису           Фото без опису

Фото без опису                              Фото без опису