До уваги власників житла, які тимчасово розмістили в своїх домогосподарствах внутрішньо переміщених осіб

Дата: 11.05.2022 11:04

Фото без опису    До уваги власників житла, які тимчасово  розмістили в своїх домогосподарствах внутрішньо переміщених осіб. Особи, які розмістили внутрішньо переміщених осіб, зобов'язані не пізніше ніж протягом наступного дня з дня розміщення внутрішньо переміщених осіб подати заяву в довільній формі до виконавчого органу сільської, селищної ради за місцем розташування  житлового приміщення, у якій зазначається прізвище, ім'я, та по батькові кожної з переміщених осіб. Особи, що розмістили внутрішньо переміщених осіб, також зобов’язані в день припинення розміщення внутрішньо переміщених осіб або зміни їх кількості подати в довільній формі заяву з інформацією про зміну переліку осіб, розміщених у житловому приміщенні, із зазначенням можливості у подальшому розміщувати внутрішньо переміщених осіб у цьому житловому приміщенні.

Для отримання компенсації особа, що розмістила внутрішньо переміщених осіб, не пізніше ніж протягом п’яти днів з дня закінчення звітного місяця подає до виконавчого органу сільської, селищної ради, за місцем розташування житлового приміщення заяву за формою згідно з додатком 1 (далі–заява).
    Заява подається в паперовій формі або в електронній формі на електронну адресу (mateivoth@ukr.net), визначену виконавчим органом сільської, селищної ради.
У разі подання заяви в паперовій формі особа, що розмістила внутрішньо переміщених осіб, пред'являє:

•    документ, який посвідчує його особу;
•    документ, що підтверджує право власності або користування житловим приміщенням, або документ, що підтверджує повноваження представника власника.
У разі подання заяви в електронній формі до такої заяви додаються електронні копії (фотокопії):
•    документа,який посвідчує особу, що розмітила внутрішньо переміщених осіб;
•    документа, що підтверджує право власності або користування житловим приміщенням, або документа, що підтверджує повноваження представника власника.

Телефон для довідок +380669045775

Скачати: ЗАЯВА особи, що розмістила внутрішньо переміщених осіб, про отримання компенсації витрат