ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі ДК 021:2015 – 34710000-7 - Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном (Квадрокоптер DJI Mavic 3 Fly More Combo)

Дата: 24.10.2022 13:46

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі ДК 021:2015 – 34710000-7 - Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном (Квадрокоптер DJI Mavic 3 Fly More Combo), розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (оприлюднюється на виконання постанови Кабміну № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія: МАТЕЇВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА, 78267, Україна, Івано-Франківська обл.,  Коломийський р-н, с. Матеївці, вул.. Відродження, 10,

код згідно з ЄДРПОУ замовника: 04354048,

категорія замовника: Орган місцевого самоврядування.

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):  ДК 021:2015 – 34710000-7 - Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном (Квадрокоптер DJI Mavic 3 Fly More Combo)

КЕКВ 3110

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: Закупівля UA-2022-10-20-009041-a.

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 130 000 грн. Відповідно до аналізу цін на ринку та Prozorro Market.

Термін постачання — з дати укладання договору по 21 листопада 2022р.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Товар повинен мати відповідне пакування, яке забезпечує цілісність товару та збереження його якості під час транспортування.

До ціни пропозиції включаються наступні витрати:

-           податки і збори, обов’язкові платежі, що сплачуються або мають бути сплачені згідно з чинним законодавством;

-           витрати на навантаження, розвантаження товару та занесення до приміщень, пакування, монтаж та установку, транспортні витрати, доставка товару до місця, передбаченого документацією;

-           інші витрати, передбачені для товару даного виду згідно з чинним законодавством та тендерною документацією.Фото без описуФото без опису