Оголошення про проведення конкурсу на визначення виконавця  з вивезення твердих побутових відходів

Дата: 05.01.2023 11:09

про проведення конкурсу на визначення виконавця
з вивезення твердих побутових відходів

Відповідно до п. 8 Порядку проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.11.2011 р. № 1173, рішення виконавчого комітету Матеївецької сільської ради від 30.12.2022 року № 144 «Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг на вивезення твердих побутових відходів Матеївецької сільської ради» Матеївецька сільська рада оголошує конкурс з визначення виконавця послуг на вивезення твердих побутових відходів на території Матеївецької сільської ради:

Інформація щодо проведення конкурсу

1. Найменування та  місцезнаходження організатора конкурсу:

2. Підстави для проведення конкурсу:

Рішення виконавчого комітету Матеївецької сільської ради від 30.12.2022 року № 144 «Про проведення конкурсу  з визначення виконавця послуг на вивезення твердих побутових відходів Матеївецької  сільської ради».

3. Місце і час проведення конкурсу:

с. Матеївці, вул. Відродження, 10., 21 лютого 2023 р. о 11.00 год.

4. Прізвище та посада, номер телефону особи, в якої можна ознайомитися з умовами надання послуг з вивезення побутових відходів та з умовами участі в конкурсі:

Блида Мар’яна Войтехівна – юрисконсульт відділу загальної, організаційної та кадрової роботи апарату Матеївецької сільської ради та її виконавчих органів,   тел.  9-21-97.

5.  Перелік робіт та послуг:

-  збір та вивезення твердих побутових відходів, які утворюються фізичними та юридичними особами, а також природними умовами на визначеній території;

- забезпечення дотримання Державних санітарних норми та  правил  утримання територій;

- утримання та поточний ремонт контейнерів та контейнерних майданчиків відповідно до вимог Порядку проведення ремонту та утримання об'єктів  благоустрою населених  пунктів;

- вивезення побутових відходів на полігон;

-  укладання договорів з населенням та юридичними особами;

-  збір коштів за надані послуги.

6. Характеристика та межі території, де повинні надаватися послуги:

Територія Матеївецької сільської ради. Учасник повинен надавати роботи та послуги, вказані в п. 5 цього оголошення на визначеній території усім категоріям споживачів.

7. Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

1) наявність матеріально-технічної бази, в тому числі:

- утримання та ремонт за власні кошти контейнерів на визначеній території;

- проведення періодичної заміни контейнерів, їх поточного ремонту, миття, дератизації та інших заходів передбачених санітарними нормами;

2) наявність працівників відповідної кваліфікації.

8. Характеристика об’єктів утворення твердих побутових відходів за джерелами їх утворення

Територія Матеївецької сільської ради становить – 103.63 га. Кількість населення 8,295 тис.осіб.

9. Місце та способи отримання конкурсної документації

Матеївецька сільська рада, вул. Відродження, 10, с. Матеївці, Івано-Франківська область, 78267, Україна, тел. (0343) 39-21-97, власноручно з понеділка по четвер з 8.00 до 17.15 год., у п’ятницю 8.00 до 16.00 год., обідня перерва з 12.00 до 13.00

10. Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій

Конкурсні пропозиції учасників повинні подаватися особисто або поштою в одному екземплярі, в конверті, на якому зазначаються повне найменування і місцезнаходження організатора та учасника конкурсу.

Пропозиції подавати в Матеївецьку сільську раду, вул. Відродження, 10, с. Матеївці, Івано-Франківська область, 78267, Україна, тел. (0343) 39-21-97. Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій : 10.00 год. 21 лютого 2023 року

11. Місце, дата та час розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями

с. Матеївці, вул. Відродження, 10, Івано-Франківська область, 11.00 год. 21 лютого 2023 року

Додаткову інформацію щодо участі в конкурсі, можна отримати в відділі житлово-комунального господарства, інвестицій, соціально-економічного розвитку та земельних відносин, тел. 9-21-97.

​​​​​Оголошення