ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі ДК 021:2015 - 15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами (Спеціальний продукт харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію), розміру бюджетного призначення, о

Дата: 25.01.2023 16:31

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі ДК 021:2015 - 15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами (Спеціальний продукт харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію), розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (оприлюднюється на виконання постанови Кабміну № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія: Комунальне некомерційне підприємство Матеївецької сільської ради «МАТЕЇВЕЦЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ», 78267, Україна, Івано-Франківська обл.,  Коломийський р-н, с. Матеївці, вул.. Відродження, 10,

код згідно з ЄДРПОУ замовника: 41553351,

категорія замовника: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади.

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):  ДК 021:2015 - 15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами (Спеціальний продукт харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію).

КЕКВ 2230

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: Закупівля товарів UA-2023-01-23-012096-a.

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 150 000, 00 грн. Кошти передбачені згідно до рішення сесії Матеївецької сільської ради від 23 грудня  2022 року № 452-XХ/2022 «Про бюджет Матеївецької сільської територіальної громади на 2023 рік»

Термін постачання — з дати укладання договору по 31 грудня 2023р.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

* Коміда PKU B або еквівалент

Примітка: пацієнту призначено саме цю суміш при індивідуальному підборі лікарем та повній адаптації пацієнта.

Вміст білка (в еквіваленті) у 100 грамах сухого продукту не більше 73  грам на 100 грам сухого продукту – 27 банка/упаковка (або 9855 гр білка)**

Призначений для дітей від 8 років.

Набір амінокислот (кількість) в суміші – найвищий.

Вміст суми незамінних та напівзамінних амінокислот (г) в 100 г білка – оптимальний, що адаптований до вікової категорії хворого.

Вуглеводний комплекс забезпечено за рахунок моносахаридів та полісахаридів при мінімальному вмісті сахарози.

Присутність фенілаланіну допускається – згідно нормативів.

Вміст суми амінокислот, які вміщують сірку (метіонін та цистеїн), (г) в 100 г білка – оптимальний, що адаптований до вікової категорії хворого.

Вміст тирозину (г) в 100 г білка – оптимальний, що адаптований до вікової категорії хворого.

Наявність в суміші необхідних мінеральних речовин, мікроелементів і вітамінів у збалансованій кількості.

Продукт повинен бути вироблений з дотриманням умов належного виробництва та бути безпечним для використання.

Продукт повинен бути порошкоподібний.

**  Коміда PKU B  формула або еквівалент

Вміст білка (в еквіваленті) у 100 грамах сухого продукту не більше 31  грам. на 100 грам сухого продукту – 25 упаковок (або 3875 гр білка)**

Призначений для дітей від 1 року..

Набір амінокислот (кількість) в суміші – найвищий.

Присутність фенілаланіну допускається – згідно нормативів.

Продукт повинен бути порошкоподібний.

Загальні вимоги:

1. Товар має бути зареєстрований в Україні. Для підтвердження учасник надає копію документу щодо відповідності товарів вимогам діючого санітарного законодавства.

2. Товар повинен мати підтвердження якості виробничого процесу даних продуктів. Для підтвердження учасник надає копію міжнародного сертифікату якості на товар.

3. Товар повинен мати інструкцію з його застосування. Для підтвердження учасник надає копію інструкції з використання.

4. Термін придатності товару на момент поставки повинен становити не менше одного року від загального терміну придатності.

5. Термін поставки товару повинен становити не більше 10 днів з дати отримання заявки.

* ЕКВІВАЛЕНТ: В разі наявності в даному документі посилань на конкретні торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника, після такого посилання слід вважати в наявності вираз «або еквівалент».  Еквівалентом (аналогом) продукту спеціалізованого лікувального харчування в розумінні даної документації є продукт спеціалізованого лікувального харчування, якість якого, дозування, концентрація і інші стандартні характеристики товару абсолютно співпадають з характеристиками продукту, що є предметом закупівлі. Стандартні характеристики еквіваленту товару, на який відбувається заміна, повинні відповідати вимогам діючих стандартів, щодо даних товарів. Запропонований препарат повинен відповідати всім наведеним вимогам. У разі пропозиції постачальниками іншої кількості вмісту білка в 100 г суміші провести перерахунок кількості банок (упаковок), (провести розрахунок еквівалентний  білку в 100г суміші).