ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі ДК 021:2015 38630000-0 Астрономічні та оптичні прилади (Бінокуляр нічного бачення), розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (оприлюднюється на виконання

Дата: 15.05.2023 16:26

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі ДК 021:2015 38630000-0 Астрономічні та оптичні прилади (Бінокуляр нічного бачення), розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (оприлюднюється на виконання постанови Кабміну № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія: МАТЕЇВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА, 78267, Україна, Івано-Франківська обл.,  Коломийський р-н, с. Матеївці, вул.. Відродження, 10,

код згідно з ЄДРПОУ замовника: 04354048,

категорія замовника: Орган місцевого самоврядування.

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності)ДК 021:2015 38630000-0 Астрономічні та оптичні прилади (Бінокуляр нічного бачення) на 2023 рік.

КЕКВ 3110

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: Закупівля товарів UA-2023-05-10-012007-a

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 160 000, 00 грн..

Термін постачання — з дати укладання договору по 30 червня 2023 р.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Бінокуляр нічного бачення AGM WOLF-7 PRO NW1

Технічні характеристики

Електронно-оптичний перетворювач       Gen 2+ "White Phosphor Level 1"

Роздільна здатність    51-64 (штр/мм) штрихів на міліметр

Чистота поля зору   Gen 2 IIT NL1 — це найвища роздільна здатність і найчистіше зображення, яке пропонує AGM. Рівень 1 практично немає видимих плям

Збільшення 1x

Система лінз 27 мм; F/1.2

Поле зору 40°

Діапазон фокусування 0.25 м до нескінченності

Діоптрійне регулювання -4 - +5 dpt

Особливості Інфрачервоне підсвічування, автоматична система контролю яскравості

Батарея дві AA

Час роботи від батареї до 40 год без ІЧ, до 30 год з ІЧ

Робоча температура -40°C - +50°C

Вага 510 г

Розміри 183 × 132 × 58 мм

Клас захисту IP65

Відстань між зіницями 15 мм

Зовнішнє джерело живлення 2.8 - 4.2В

Комплектація: Бінокуляр - 1, Захисний ковпачок – 1, Окуляр – 1, Інсталяція для носіння прилада на голові – 1, Адаптер під кронштейн – 1, Кріплення на інсталяцію/шолом – 1, Ремінець на шию – 1, Серветка для лінз – 1, Посібник користувача – 1, Сумка для транспортування – 1, Жорсткий кейс – 1.

Додатково учасник подає:

Сканкопію документів, що підтверджують якість товару: сертифікат/свідоцтво/висновок/звіт/протокол випробувань або будь-який інший документ, що підтверджує відповідність товару діючим національним технічним стандартам та складним, відповідно таких стандартів,  дійсний на момент подання тендерної пропозиції.

Довідку в довільній формі з інформацією про країну походження товару (Країною походження товару вважається країна, у якій товар був повністю вироблений або підданий достатній переробці відповідно до критеріїв, встановлених Митним кодексом України) та найменуванням виробника товару.

Сканкопію з технічного документу виробника (експлуатаційної документації: настанови (інструкції) з експлуатації (застосування), або технічного опису чи технічних умов, або інших документів українською мовою.