Захищаючи країну, загинув наш Герой - житель села Матеївці, Василь Сіщук

Дата: 22.11.2023 16:03

Фото без опису  Пекучий біль і гіркий смуток війни чорним крилом торкнувся Матеївецької громади.

Захищаючи країну, загинув наш Герой - житель села Матеївці, Василь Сіщук, 1994 року народження. Він загинув 16 листопада 2023 року біля н. п. Авдіївка, що на Донеччині.

Хлопець сміливо став на захист України, але страшна смерть обірвала його життя.

Завтра, 22 листопада 2023 року, на щиті повертається мужній Воїн у рідне село Матеївці. Траурний кортеж з тілом захисника о 10:30 год. вирушить з м. Коломия. Прохання до всіх жителів навколишніх сіл та жителів громади відкласти клопоти і зустріти живим коридором з квітами та лампадками спочилого Воїна і віддати належну шану нашому Герою, створити молитву за спокій його душі, розділити біль гіркої втрати з рідними, близькими та побратимами!

💙💛 Слава про Героя назавжди залишиться в наших серцях та в пам'яті.

🙏 Щирі співчуття рідним та близьким!

Назавжди в строю! Честь та шана!🇺🇦