Оголошення про проведення конкурсу визначення суб’єктів господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території Матеївецької сільської ради

Дата: 01.02.2024 10:13

про проведення конкурсу визначення суб’єктів господарювання

Відповідно до п. 12 Порядку проведення конкурсу на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2023 р. № 918, рішення виконавчого комітету Матеївецької сільської ради від 23.01.2024 року № 1 «Про проведення конкурсу з визначення суб’єктів господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території Матеївецької сільської ради» Матеївецька сільська рада оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території Матеївецької сільської ради:

Інформація щодо проведення конкурсу

1. Найменування та  місцезнаходження організатора конкурсу:

2. Підстави для проведення конкурсу:

3. Місце і час проведення конкурсу:

с. Матеївці, вул. Відродження, 10., 04 березня 2024 р.  о 14.00 год.

4. Прізвище та посада, номер телефону особи, в якої можна ознайомитися з умовами надання послуг з вивезення побутових відходів та з умовами участі в конкурсі:

Чобан Оксана Ярославівна – секретар сільської ради

5. Перелік робіт та послуг:

-  збір та вивезення твердих побутових відходів, які утворюються фізичними та юридичними особами, а також природними умовами на визначеній території;

- забезпечення дотримання Державних санітарних норми та правил утримання територій;

- утримання та поточний ремонт контейнерів та контейнерних майданчиків відповідно до вимог Порядку проведення ремонту та утримання об'єктів благоустрою населених  пунктів;

- вивезення побутових відходів на полігон;

-  укладання договорів з населенням та юридичними особами;

-  збір коштів за надані послуги.

6. Характеристика та межі території, де повинні надаватися послуги:

Територія Матеївецької сільської ради. Учасник повинен надавати роботи та послуги, вказані в п. 5 цього оголошення на визначеній території усім категоріям споживачів.

7. Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

• наявність транспортних засобів спеціального призначення для збирання та перевезення відповідного виду побутових відходів;
  • підтримання належного санітарного стану транспортних засобів спеціального призначення для збирання та перевезення побутових відходів;
  • зберігання транспортних засобів спеціального призначення для перевезення побутових відходів;
  • щоденний контроль за технічним станом транспортних засобів спеціального призначення, виконання регламентних робіт з їх технічного обслуговування та ремонту;
  • щоденний медичний огляд водіїв.

Додаткові критерії:

• Відповідність встановленому організатором конкурсу мінімального рівня екологічних норм транспортних засобів спеціального призначення, що забезпечують перевезення побутових відходів;

Рік випуску транспортних засобів спеціального призначення, що забезпечують перевезення побутових відходів, встановлений організатором конкурсу як мінімальний граничний

8. Характеристика об’єктів утворення твердих побутових відходів за джерелами їх утворення

Територія Матеївецької сільської ради становить – 103.63 га. Кількість населення 8,295 тис.осіб.

9. Місце та способи отримання конкурсної документації

Матеївецька сільська рада, вул. Відродження, 10, с. Матеївці, Івано-Франківська область, 78267, Україна, тел. (0343) 39-21-97, власноручно з понеділка по четвер з 8.00 до 17.15 год., у п’ятницю 8.00 до 16.00 год., обідня перерва з 12.00 до 13.00

10. Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій

Конкурсна пропозиція подається особисто чи надсилається засобами поштового зв’язку конкурсній комісії у конверті, на якому зазначаються повне найменування і місцезнаходження організатора та учасника конкурсу, або подається в електронній формі на адресу електронної пошти організатора конкурсу чи іншими засобами інформаційно-комунікаційних систем.

Конкурсні пропозиції, що надійшли після закінчення строку їх подання, передбаченого конкурсною документацією, повертаються учасникам конкурсу без розгляду.

Пропозиції подавати в Матеївецьку сільську раду, вул. Відродження, 10, с. Матеївці, Івано-Франківська область, 78267, Україна, тел. (0343) 39-21-97.

Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій: 10.00 год. 04 березня 2024 року.

11. Місце, дата та час розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями

с. Матеївці, вул. Відродження, 10, Івано-Франківська область, 04 березня 2024 року. о 1400 год.

12. Повідомлення про утворення конкурсної комісії

Відповідно до рішення виконавчого комітету Матеївецької сільської ради від 23.01.2024 року № 1 «Про проведення конкурсу з визначення суб’єктів господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території Матеївецької сільської ради» утворилась комісія з визначення суб’єктів господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території Матеївецької сільської ради.

Матеївецька сільська рада пропонує долучитися до роботи комісії особам, які зазначені в абзаці першому пункту 6 Порядку проведення конкурсу на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів, який затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2023 р. № 918.

Особи, які бажають взяти участь в роботі конкурсної комісії, повідомляють голові конкурсної комісії про цей намір не пізніше ніж за п’ять днів до дати проведення конкурсу в довільній формі шляхом повідомлення на електронну пошту чи засобами інформаційно-комунікаційних систем.

Додаткову інформацію щодо участі в конкурсі, можна отримати в відділі житлово-комунального господарства, інвестицій, соціально-економічного розвитку та земельних відносин, тел. 9-21-97.

Конкурсна документація