Відкриття ІІ етапу Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» у стінах Замулинецького ліцею

Дата: 15.02.2024 19:05

Фото без опису15 лютого у стінах Замулинецького ліцею відбулася урочиста частина відкриття ІІ етапу Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» під гаслом “РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО!". Розпочали свято виконанням Гімну України. Хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять всіх тих, хто віддав своє життя, захищаючи та боронячи територіальну цілісність України.

Зворотній відлік учні вигукували фларами: “10-9-8-7-6-5-4-3-2-1, “ПЛІЧ-О-ПЛІЧ!” ,“РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО!". Присутні переглянули промовідео про змагання та Звернення НАЦІОНАЛЬНИХ АМБАСАДОРІВ.

Сьогодні всі заклади освіти об’єднані та згуртовані один з одним в проєкті «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»! Під гаслом - «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО». Проєкт створений за ініціативи Президента України Володимира Зеленського та реалізується Міністерством молоді та спорту України, Міністерством освіти України та Івано-Франківською обласною державною військовою адміністрацією.

Головна мета проєкту – залучення школярів до фізичного розвитку, формування у них лідерських якостей через спорт, можливість самовиразитися, відчути командний дух, атмосферу спілкування, дружби, психоемоційна підтримка та можливість подорожувати з командою різними куточками нашої країни.

Заклади освіти Матеївецької сільської ради активно долучилась до Змагань. У другому (територіальному) етапі зареєструвалося 15 команд в кількості 180 учасників. На святі були присутні :

начальниця відділу соціально-економічного розвитку Коломийської районної державної адміністрації – Уляна Іванівна Мандрусяк, начальник сектору ювенальної превенції, майор поліції Михайлюк Петро Васильович, сільський голова Матеївецької сільської ради – Веселовський Любомир Михайлович, секретар сільської ради Чобан Оксана Ярославівна, начальник відділу освіти, моді та спорту, культури – Головань Світлана Мирославівна, методист з питань освіти – Вольська Леся Михайлівна, директор Центру дозвілля дітей та юнацтва Матеївецької сільської ради – Воронюк Василь Іванович.

Серед найважливіших наших гостей - Голіней Віктор - майстер спорту України міжнародного класу, Чемпіон Європи серед дорослих з пауерліфтингу, Голіней Дмитро - майстер спорту України міжнародного класу, чемпіон світу серед юніорів з пауерліфтингу, Голіней Іванна - кандидат в майстри спорту України, чемпіонка світу серед дівчат з пауерліфтингу, чемпіонка України з важкої атлетики. За особливі спортивні досягнення, високий професіоналізм і відданість справі, за патріотизм і свідому громадянську позицію та з нагоди проведення «Пліч-о-пліч всеукраїнської шкільної ліги» наші Чемпіони отримали від сільського голови Любомира Веселовського, горшовими сертифікатами на суму по 10 000 грн.

Окрім почесних гостей, слово мали вчитель фізичної культури, тренер Центру дозвілля дітей та юнацтва – Юзюк Петро Петрович, у якого чимало переможців на районному, обласному та всеукраїнському рівні. З вітальним словом до всіх присутніх звернулася директор Замулинецького ліцею Світлана Богданівна Юзюк.

Склад головної суддівської колегії:

- Воронюк Василь Іванович- директор Центру дозвілля дітей та юнацтва»;

- Яремійчук Василь Дмитрович - вчитель фізичного виховання Дебеславцівської гімназії;

- Юзюк Петро Петрович - вчитель фізичного виховання Замулинецького ліцею;

- Слободян Дарія Ігорівна - вчитель фізичного виховання Пилипівської гімназії;

- Луканюк Анастасія Богданівна - вчитель фізичного виховання Матеївецької гімназії;

- Філипчук Андрій Васильович - вчитель фізичного виховання Трацького ліцею.

Головними суддями змагань з видів спорту призначено :

- Волейбол - Яремійчук Василь Дмитрович;

- Баскетбол – Філипчук Андрій Васильович;

- Футзал – Воронюк Василь Іванович;

- Черліденг - Луканюк Анастасія Богданівна.

До слова Божого благословення і освячення кубків та учасників змагань, запрошено Отця Юрія, настоятеля УГК церкви Пресвятої Троїці села Пилипи.

У товаристській зустрічі взяли участь:

1) Команда юнаків «Вітролом» Замулинецького ліцею,

2) Команда юнаків «Юні орли» Трацького ліцею,

3) Команда дівчат «UNIVERS» Трацького ліцею,

4) Команда дівчат «Лисички» Пилипівської гімназії.

Суддя товаристської зустрічі – Яремійчук Василь Дмитрович, вчитель фізичної культури Дебеславцівської гімназії.

Зустріч розпочала команда з черліденгу учнів 6-А класу Замулинецького ліцею, керівник - Гуменюк В.В.