Відкриття ІІ етапу Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» у стінах Трацького ліцею

Дата: 16.02.2024 17:31

Фото без опису  Сьогодні, в День єднання, Трацький ліцей радо зустрічав гостей. Адже саме в стінах закладу відбувся II етап Всеукраїнських змагань з волейболу "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги" під гаслом "Разом переможемо". Участь у змаганнях брали команди закладів освіти нашої громади. Також на заході були присутні гості: заступник сільського голови Матеївецької сільської ради - Володимир Багайлюк, начальник відділу освіти, молоді та спорту, культури - Світлана Головань, секретар сільської ради - Оксана Чобан, директор Центру дозвілля дітей та юнацтва Матеївецької сільської ради - Василь Воронюк, староста сіл - Ігор Черешньовський, вчитель фізичної культури Замулинецького ліцею - Петро Юзюк, вчитель фізичної культури Пилипівської гімназії - Дарія Слободян, вчитель фізичної культури Матеївецької гімназії - Анастасія Луканюк, вчитель фізичної культури Дебеславцівської гімназії - Василь Яремійчук.

Проєкт "Пліч-о-пліч" дає можливість отримати яскраві емоції, зміцнити здоров'я та підвищити рівень фізичної підготовки. Це гарна можливість учням продемонструвати спортивні вміння, згуртованість, жагу до перемоги.

Вітаємо всіх учасників команд, які поборолися за звання кращих, здобули перемогу та матимуть змогу представити нашу громаду на районних змаганнях.