Дата: 15.03.2024 20:30

В Матеївецькій громаді завершились змагання ІІ етапу Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги». В зв’язку з погодніми умовами юні футболісти змагалися в спортивному залі м. Коломия на вул. Довбуша. Тут же свою майстерність продемонструвала команда «Незламні» Дебеславцівської гімназії з черліденгу. За відсутності конкурентів вони стали переможцями і будуть представляти Матеївецьку громаду  в змаганнях ІІІ етапу.
   Зате в іграх з футзалу точилася вперта боротьба, ніхто не хотів програвати, ігри були безкомпромісні, вирували емоції радості і смутку. В підсумку переможцями ІІ етапу змагань з футзалу стала команда «Енерджі» Матеївецької гімназії філії Замулинецького ліцею. Друге місце посіла команда «Вітролом» Замулинецького ліцею, третє місце виборола команда « Юні орли» Трацького ліцею. Команди- призери нагороджені кубками, медалями, дипломами, команди, які не вибороли призових місць отримали дипломи за участь у змаганнях.
   Команди-переможці ІІ етапу змагань з видів спорту готуються до участі в  ІІІ  етапі  Всеукраїнських змагань « Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».