ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі ДК 021:2015 – 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби (Хліб)
ОБҐРУНТУВАННЯ
технічних та якісних характеристик закупівлі ДК 021:2015 – 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби (Хліб), розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (оприлюднюється на виконання постанови Кабміну № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))
Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія: МАТЕЇВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА, 78267, Україна, Івано-Франківська обл., Коломийський р-н, с. Матеївці, вул.. Відродження, 10,
код згідно з ЄДРПОУ замовника: 04354048,
категорія замовника: Орган місцевого самоврядування.
Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): ДК 021:2015 – 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби (Хліб) на 2024 рік.
КЕКВ 2230
Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: Закупівля товарів UA-2024-11-05-012110-a
Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 46 000, 00 грн.
Постанова Кабінету Міністрів України від 4 жовтня 2024 р. № 1145 «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення харчуванням учнів початкових класів закладів загальної середньої освіти у 2024 році»
Термін постачання — до 31.12.2024 р.
Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:
Хліб виробляють відповідно до вимог ДСТУ (ТУ) за рецептурами та технологічними інструкціями, затвердженими в установленому порядку з дотриманням вимог санітарного законодавства України.
Сфера використання: для організації харчування дітей у навчальних закладах громади.
Кожна партія товару поставляється з документами, що підтверджують їх якість та безпеку (посвідчення / декларація виробника про якість, санітарно-гігієнічні висновки тощо) та містять відмітку про контроль вмісту токсичних елементів, мікотоксинів, пестицидів та інших показників безпеки хліба.
За способом випікання.
Хліб повиннен бути добре пропеченими, не липким і не вологим на дотик, без грудочок, пустот і слідів непроміса, з рівномірною пористістю, еластичними; не розпливчастими, без притисків, без бокових виливів.
За сортом борошна: борошно хлібопекарське (пшеничне, житнє, висівки).
Поверхня: гладка або шорстка, без забруднення, з наколами, надрізами чи посипкою або без них, без великих тріщин і великих підривів, допустима борошнистість верхньої та нижньої скоринок.
Колір: від світло - жовтого до темно -коричневого, без підгорілості.
Стан м’якушки: добре пропечена, еластична, не волога на дотик, з розвиненою пористістю, без слідів непромісу, без пустот та ущільнень м’якушки. Після притиснення м’якіш повинна приймати первинну форму.
Смак: властивий даному виду виробів, без стороннього присмаку.
Запах: властивий даному виду виробів, без стороннього запаху.
Термін придатності виробу: (упакованого хлібу) з моменту його виготовлення (хліб нічної випічки) - не більше ніж 48 години.
Маса нетто виробу (1шт) не менше 0.5 кг
Маркування: Упаковані вироби повинні мати маркування, нанесене безпосередньо на пакувальний матеріал або етикетку, яку наклеюють на пакування, чи ярлик, який вкладають всередину надписом до плівки.
На споживчій тарі повинно бути маркування/ етикетування державною мовою, що містить наступну інформацію: назву виробу; назву підприємства-виробника, його адресу і телефон; масу нетто, кг; склад продукту (перелік інгредієнтів, використаних у процесі виготовляння виробів); дату виготовлення; інформацію про харчову та енергетичну цінність продукту; термін придатності до споживання (термін реалізації) та умови зберігання; товарний знак (за наявності); штрих - код (за наявності); позначення ДСТУ, ГОСТ (ТУ), склад продукту його харчову та енергетичні цінність, об'єм та вагу. Відомості про відсутність генетично модифікованих організмів (за наявності ГМО та рослинних жирів у складі продукту у будь-якій кількості, продукція постачанню не підлягає).
Пакування: Товар поставляється в споживчій (транспортній) тарі, що відповідає вимогам чинного законодавства та забезпечує цілісність товару, його товарний вигляд, а також якість та безпеку під час транспортування і зберігання.
Транспортування: Транспортують усіма видами транспорту в критих транспортних засобах згідно з правилами перевезення вантажів, чинними на даному виді транспорту.
Транспортні засоби та/або контейнери, що використовуються для перевезення товару мають відповідати вимогам статей 25, 44 ЗУ «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».
Поставка: Товар поставляється відповідно до заявки/замовлення Покупця (у телефонному режимі). Поставка Покупцю та розвантаження товару здійснюється Постачальником. Вартість пакування, маркування, транспортування та розвантаження Товару включається в цінову пропозицію.
Місце поставки:
1 |
Матеївецька гімназія |
вул. Відродження, 4, с. Матеївці |
2 |
Замулинецький ліцей |
вул. Набережна-Надпруття, 3, с. Замулинці |
3 |
Дебеславцівська гімназія |
вул. Шкільна, 6, с. Дебеславці |
4 |
Залучанська початкова школа |
вул.. Шкільна, 1, с. Залуччя |
5 |
Пилипівська гімназія |
вул. Українська, 52, с. Пилипи |
6 |
Пилипівська гімназія |
вул. Січових Стрільців, 75а, с. Кропивище |
7 |
Трацький ліцей |
вул. Б. Хмельницького, 95-Б, с. Трач |
Якість та гарантії якості:
Кожна партія Товару передається Покупцю з документами, що підтверджують його походження, якість та безпеку (посвідчення/декларація виробника про якість, санітарно-гігієнічні висновки, тощо), в яких зазначаються дата виготовлення, від якої відраховується термін придатності.
Інформація про основні споживчі (якісні) характеристики Товару доводиться до відома Покупця у супровідній документації, що додається Постачальником до кожної партії продукції, на етикетці, а також у маркуванні чи іншим способом (у доступній наочній формі), прийнятним для окремих видів продукції з обов’язковим зазначенням ґатунку, дати виготовлення, часових характеристик придатності, умов зберігання, найменування виробника/ фактичної адреси потужностей об’єкта виробництва, познаку ДСТУ (ТУ).
Транспортні засоби та/або контейнери, що використовуються для перевезення товарів мають відповідати вимогам статей 25, 44 ЗУ «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».
Товар поставляється Покупцю з гарантією того, що він є придатним до споживання протягом строку, що визначений виробником на упаковці Товару чи в супровідній документації, з таким розрахунком, щоб він міг бути фактично використаний за призначенням до спливу цього строку.
Приймання - передача Товару по кількості проводиться відповідно до товаросупровідних документів (накладних), по якості документів, які засвідчують їх походження, якість та безпеку.
Товар, що надійшов до Покупця розпакованим, або у неналежній упаковці підприємства-виробника, без належного маркування, документів, що засвідчують якість та безпеку, без зазначення строку придатності або зі строком придатності, що минув, прийманню не підлягає.
У разі виникнення сумнівів/суперечки щодо якості поставленого Товару проводиться його незалежна експертиза в уповноважених на це установах чи організаціях. Оплата вартості експертизи Товару сплачується Постачальником.
Замовник має право вимагати у Постачальника проведення лабораторного аналізу (за рахунок Постачальника) продукції в лабораторії, що має акредитацію відповідно до Держстандарту України, з видачею результатів аналізу на руки Замовнику.
Неякісний товар підлягає обов’язковій заміні, але всі витрати пов’язані із заміною товару несе постачальник.
Товар має відповідати технічним умовам та/або стандартам, відповідність потужностей (виробничих та/або складських приміщень) вимогам санітарного законодавства.
1. Товар повинен відповідати показникам безпечності та якості для харчових продуктів, що передбачені чинним законодавством, в тому числі згідно Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».
2. Продукція повинна відповідати стандартам ГОСТ, ДСТУ, ТУ та інших документів, що діють на території України (стосується товарів, для яких встановлені ДСТУ,ГОСТ, ТУ та інші).
3. Водій (експедитор) або інші особи, які будуть приймати участь у виконанні договору обов'язково повинні мати особисту медичну книжку з відміткою, дійсною на момент кожного завозу товару, та бути забезпечені санітарним одягом (рукавиці та халат обов`язково).
4. Транспорт, що поставляє продукти, має відповідати діючим санітарним нормам та правилам, тара має відповідати діючим санітарним нормам та правилам
5. Кожна партія товару має супроводжуватися документами (завіреними підписом та печаткою), що підтверджують якість, кількість, вагу товару:
- декларація виробника, тощо;
- накладна або товарно-транспортна накладна;
6. Товар не повинен містити генетично модифіковані організми (ГМО);
7. Затрати на доставку та розгрузку включаються до собівартості товару.
8. Залишки терміну зберігання продуктів на момент поставки повинні бути не менше 80% загального терміну зберігання.
9. Кожна одиниця товару повинна містити інформацію щодо маркування товару та відповідати вимогам Закону «Про інформацію для споживачів харчових продуктів»
Невиконання вимог замовника, щодо визначених у документації буде віднесено на ризик Постачальника і надає право Замовнику відхилити його пропозицію.
З метою дотримання законодавства про захист економічної конкуренції, учасник може враховувати еквівалент або аналог за умов відповідності опису елементу, тому всі посилання на конкретну марку, виробника, фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника, слід читати з виразом «або еквівалент». Зазначені розміри описі до кожного елементу слід читати з виразом «не менше ніж».
Якщо пропозиція торгів учасника не відповідає Технічним вимогам документації, то пропозиція буде відхилена, як така, що не відповідає умовам документації