Щодо застосування РРО/ПРРО

З 1 січня 2022 року, згідно із Законом України №1017-ІХ від 01.12.2020 року, фізичні особи – підприємці платники єдиного податку другої, третьої та четвертої груп зобов’язані застосовувати РРО чи ПРРО при здійсненні готівкових розрахунках з покупцями незалежно від виду діяльності та обсягу доходу.

08:37:15 15.08.2023

До уваги платників податків – фізичних осіб щодо мінімального податкового зобов'язання

Фізичні особи, які мають у власності та/або користуванні (оренді, суборенді, емфітевзисі, постійному користуванні) земельні ділянки, що розташовані за межами населених пунктів та віднесені до сільськогосподарських угідь, мають сплачувати мінімальне податкове зобов'язання.

16:20:07 10.08.2023

Приєднуйся до лав Збройних Сил України! Наближай перемогу!

Український народ сьогодні стоїть перед загрозою своєму існуванню. Російські військові вже вбили тисячі громадян, знищили десятки міст. Мільйони українців стали біженцями, втратили дім, роботу, рідних і близьких. Російська армія не збирається зупинятися.

14:19:02 10.08.2023

Про проведення громадських слухань

08.06.2023 о 13:00 в с. Матеївці, вул. Відродження, 5 (в будинку культури) будуть проведені громадські слухання на тему: «Про затвердження Положення про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності на території  Матеївецької територіальної громади на 2024 рік у новій редакції", "Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2024 рік у новій редакції", "Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2024 рік у новій редакції"

10:42:52 08.05.2023

26 квітня в Україні є Днем Чорнобильської трагедії

На Чорнобильській атомній електростанції, 26 квітня 1986 року — планове виключення реактора, що тривало 20 секунд, здавалося звичайною перевіркою електрообладнання. Проте, через декілька секунд, в результаті різкого стрибка напруги стався вибух, в результаті якого в атмосферу викинуто велику кількість небезпечних для здоров’я людини радіонуклідів. Вибух був настільки потужним, що забруднення розповсюдилося на значні ділянки території України. За офіційними повідомленнями, відразу після катастрофи загинула 31 людина, а 600 000 ліквідаторів, які брали участь у гасінні пожеж і розчищенні, отримали високі дози радіації. Згідно з офіційними даними, радіоактивному опромінюванню піддалися майже 8400000 мешканців.

09:02:24 26.04.2023

До уваги громадян !

Відділ обслуговування громадян № 8 (сервісний центр)  повідомляє, що органами Пенсійного фонду України з 01.04.2023 без додаткового звернення особи поводять перерахунок пенсії тим особам , які на 1 березня 2023 року набули право на проведення перерахунку, передбаченого абзацами першим-третім частини четвертої с. 42 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”.     А саме, якщо застрахована особа після призначення пенсії (перерахунку) продовжувала працювати і має не менше як 24 місяці страхового стажу станом на 01.03.2023, незалежно від перерв у роботі, проводиться перерахунок пенсії, але не раніше ніж через два роки після призначення пенсії або проведеного перерахунку та після подання роботодавцями квартальної звітності за 1 квартал 2023 року.         Перерахунок не поширюється на пенсіонерів, яким призначено пенсію за вислугу років на умовах, передбачених Законом України “Про пенсійне забезпечення“.     Наявність страхового стажу, передбаченого вищезазначеною статтею, який дає право на призначення пенсії за віком, визначається на дату досягнення особою  60 річного віку і не залежить від дати звернення за призначенням пенсії.

09:28:58 12.04.2023

СПАЛЮВАННЯ СУХОЇ ТРАВИ – ЗЛОЧИН ПРОТИ ПРИРОДИ!

Щороку навесні, як тільки встановлюється тепла погода, дехто із мешканців нашого міста береться спалювати суху минулорічну траву, при цьому навіть не підозрюючи якої великої шкоди він завдає природі. Спалювання сухої трави стало справжнім лихом для звірів, птахів, комах, значної кількості рослин та корисних мікроорганізмів. Вогонь часто перекидається на лісові масиви – знищуючи молоді насадження, підлісок і ранньоквітучі трав’янисті рослини.

09:19:00 12.04.2023