Через ДАР аграрії можуть претендувати на дві програми держпідтримки

Департамент агропромислового розвитку Івано-Франківської обласної військової адміністрації повідомляє, що постановою Кабінету Міністрів України від 16.08.2022 № 918 затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції (додається).

13:23:12 01.09.2022

Про проведення тестування розсилки інформаційних повідомлень

Державна служба України з надзвичайних ситуацій проводить на базі мереж операторів мобільного зв'язку заходи щодо реалізації проєкту з оперативного інформування населення про можливі загрози з використаням технологій Cellbroadcast та інформує.

13:19:42 01.09.2022

Реабілітація хворих за кошти Фонду соціального страхування України

Реабілітаційне лікування на базі санаторно-курортних закладів дозволяє швидше відновитись після важких захворювань, операцій і травм, а в деяких випадках уберегти від настання первинної інвалідності.

13:18:49 01.09.2022

Як доглядати за криницею?

Заходи з очищення криниць для покращення якості води включають в себе очистку,  промивку  і  дезінфекцію.

09:22:02 08.08.2022

UNITED24 — ініціатива Президента України Володимира Зеленського

UNITED 24 — національний бренд, заснований у травні 2022 року Указом Президента України для об'єднання зусиль міжнародних партнерів, донорів, благодійників щодо підтримки України в захисті її незалежності, територіальної цілісності та суверенітету, а також у повоєнному відновленні.

14:21:05 08.07.2022

Мінрегіон розпочинає щорічний Всеукраїнський конкурс журналістських робіт

Мінрегіон розпочинає Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади». Конкурс проводиться вже шостий рік поспіль за підтримки Ради Європи та ГО «Інтерньюз-Україна».

10:44:42 30.06.2022