Плюси та мінуси посуду з полімерних матеріалів

Дешевою і зручною пластиковою продукцією тепер користується, ймовірно, кожна людина і не замислюється над питаннями її впливу на свій організм. Продукцію виготовляють переважно з розповсюджених полімерів, які надають  посуду гарний зовнішній вигляд, необхідну міцність і гнучкість, за що пластик нині такий розповсюджений.

16:37 09.11.2022

ПРОФІЛАКТИКА ІНФЕКЦІЙНИХ ХВОРОБ В ОСІННЬО - ЗИМОВИЙ ПЕРІОД

ПРОФІЛАКТИКА ІНФЕКЦІЙНИХ ХВОРОБ В ОСІННЬО-ЗИМОВИЙ ПЕРІОД. Щороку в осінньо-зимовий період реєструється зростання захворюваності респіраторно-вірусними інфекціями,грипом, коронавірусною хворобою. Ці хвороби дуже легко передається від людини до людини повітряно-крапельним шляхом - коли хвора людина кашляє, чхає чи просто розмовляє.

15:47 02.11.2022

Водно-нітратна метгемоглобінемія у дітей, профілактика

Водно-нітратна метгемоглобінемія у дітей, профілактика Постійний контроль Коломийським районним відділом ДУ «Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» за якістю криничної води та каптажів на території  району свідчить, що в багатьох джерелах нецентралізованого водопостачання перевищено норми вмісту нітратів.

14:08 27.10.2022

УВАГА: затверджено «Гігієнічні вимоги до швидкозаморожених харчових продуктів»

З метою інформування громадськості та доведення до широкого читацького загалу (в т.ч. шляхом публікації на офіційних веб-сайтах райдержадміністрацій, територіальних громад та сторінках у соціальних мережах ),Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області  (76019 м. Івано-Франківськ, вул. Берегова, 24, тел. 51-13-89,  ifdergprod@vetif.gov.ua)  подає  наступну актуальну інформацію.

14:01 27.10.2022

Не перестаємо підтримувати!!! Ще трохи допомоги біженцям з Маріуполя і  Бердянська та жителям Запорізької області.

Не перестаємо підтримувати!!! Ще трохи допомоги біженцям з Маріуполя і Бердянська та жителям Запорізької області.

Вчора 8-го березня 2022 року за сприяння Асоціації об’єднаних громад Прикарпаття було організовано збір та подальше транспортування гуманітарної допомоги для евакуйованих людей з місць ведення воєнних дій (Бердянськ, Маріуполь) та безпосередньо жителів Запорізької області.

12:31 09.04.2022

Разом ми сильні!

У цей нелегкий для нашої держави час, близько 50-ти військовослужбовців нашої громади захищають рідну землю. Ми пишаємося нашим захисником, уродженцем с. Замулинці Василем Боєчко, якому Президент України Володимир Зеленський відповідним Указом присвоїв звання Героя України з удостоєнням ордена «Золота зірка». Кожен з нас на своєму місці робить все можливе, щоб наблизити перемогу.

09:15 23.03.2022